هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم روند سال ۲۰۱۸ را در لیگ قهرمانان آسیا طی کنیم و دوباره فینالیست شویم.

به گزارش خبرنگار مهر، بشار رسن با اشاره به پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: از دو دیدار مقابل التعاون ۶ امتیاز گرفتیم و با شکست الدحیل مقابل شارجه، صدرنشین گروه شدیم.

هافبک عراقی پرسپولیس ادامه داد: فوتبال ایران به خاطر قدرت بدنی بازیکنان متمایز است و برعکس؛ فوتبال عربستان تاکتیک بیشتری دارد. به همین دلیل موفق به پیروزی مقابل التعاون شدیم.

بشار یادآور شد: امیدوار به تکرار روندی هستیم که در سال ۲۰۱۸ در لیگ قهرمانان آسیا طی کردیم و فینالیست شدیم. با این حال دیدارهای مهمی در مرحله گروهی داریم و لازم است که روی آنها بیش از هر چیز دیگری تمرکز کنیم.

این هافبک عراقی درباره تجربه حضورش در فوتبال ایران و پرسپولیس هم گفت: چند سال است که در پرسپولیس هستم و قراردادم را هم تمدید کردم. با پرسپولیس موفقیت های زیادی در لیگ ایران به دست آوردم که تجربه مفیدی است و از نظر شخصی چیزهای زیادی به من اضافه کرد. مشتاقانه منتظر حضور بیشتر در این تیم هستم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حال حاضر با ۷ امتیاز در صدر گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا است. این تیم فردا دوشنبه در هفته پنجم این رقابت ها با الدحیل قطر بازی می کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.