باشگاه لیورپول از عقدقراردادی طولانی مدت با بال پرتغالی تیم فوتبال ولورهمپتون و فروش مدافع هلندی خود به این تیم خبر داد.

باشگاه لیورپول از عقدقراردادی طولانی مدت با بال پرتغالی تیم فوتبال ولورهمپتون و فروش مدافع هلندی خود به این تیم خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه لیورپول به صورت رسمی از عقدقرارداد ۵ ساله با دیوگو ژوزه تیکسیرا داسیلوا ملقب به دیوگو ژوتا بال پرتغالی تیم فوتبال ولورهمپتون خبر داد، قراردادی که گفته می‌شود ارزش آن ۴۵ میلیون پوند است.

تنها یک روز پس از رسمی شدن پیوستن تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ به لیورپول، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس، سومین خریدش را هم انجام داد و بازیکن ۲۳ ساله گرگ‌ها را خرید. ژوتا در لیورپول با پیراهن شماره ۲۰ به میدان خواهد رفت.

در همین حال لیورپولی‌ها ۱۰ میلیون پوند از مبلغ عقدقرارداد با ژوتا را با فرستادن مدافع هلندی خود کی‌یانا هوفر به ولورهمپتون پرداختند.

هوفر فصل گذشته تنها ۴ بازی برای لیورپول انجام داد و فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی این تیم نداشت. به همین دلیل او ترجیح داد که به تیمی دیگر برود تا فرصت حضور در میدان را داشته باشد. این بازیکن ۱۸ ساله تا سال ۲۰۲۵ با گرگ‌ها قرارداد بسته است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.