سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هدف اول تیمش را در فصل جاری لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا راهیابی به مرحله حذفی این رقابت‌ها دانست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هدف اول تیمش را در فصل جاری لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا راهیابی به مرحله حذفی این رقابت‌ها دانست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل التعاون عربستان در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری این بازی اظهار داشت: توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. به تمام هواداران تبریک می‌گویم و این برد را به آنها تقدیم می‌کنم. به بازیکنانم به خاطر تلاش مضاعفی که داشتند تبریک می‌گویم. بازیکنانم با جان و دل بازی کردند و از تک تک آنها تشکر می‌کنم.

وی در ادامه افزود: در مجموع بازی خوبی را انجام دادیم. در فاز دفاعی فضاهای حریف را گرفتیم و موقعیتی به آنها ندادیم. در زمان مالکیت توپ هم در فاز هجومی، ساختن موقعیت گل و انتقال به حمله و ضدحملات خوب ظاهر شدیم. می‌توانستیم حتی با گل‌های بیشتری پیروز شویم. بابت این سه امتیاز خوشحالیم، اما هنوز صعود ما قطعی نیست و دو بازی دیگر داریم که باید روی آنها تمرکز کنیم. باید بتوانیم بازی‌های خوبی را انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت احمد نوراللهی در ترکیب اصلی سرخپوشان و همچنین غیبت مهدی بن‌عطیه در دیدار بعدی پرسپولیس با الدحیل اظهار داشت: بازی‌ها همان‌طور که می‌دانید فشرده است. سعی کردیم به دو سه بازیکن استراحت بدهیم و به همین دلیل احمد بازی نکرد. این، یک تورنمنت فشرده و با شرایط خاص خودش است که هر سه روز یک بار باید بازی کنیم. این مسئله کار تیم‌ها را سخت کرده است و باید به همه بازیکنان استراحت بدهیم.

گل‌محمدی ادامه داد: در اینکه بن‌عطیه بازیکن تأثیرگذاری است شکی نیست، اما ما با الدحیل بازی داریم و حریف‌مان بن‌عطیه نیست. ما با تیم الدحیل بازی داریم و تمام تمرکزمان روی تیم آنهاست. الدحیل تیم بزرگی است و بازیکنان زیادی دارد و جانشین بن‌عطیه را هم دارد. به بازیکنان آنها فکر نمی‌کنیم و به کلیت مسابقه فکر می‌کنیم.

گل‌محمدی درباره اینکه تیم پرسپولیس سال ۲۰۱۸ به فینال صعود کرده و نایب قهرمان آسیا شده است و تیم پرسپولیس این فصل صدرنشین شده و این را چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: امسال شرایط خاصی بر فوتبال آسیا با کرونا حاکم شده است. مجبور شده‌ایم بدون حضور تماشاگران که بخش عمده‌ای از قدرت تیمی ما در استادیوم آزادی محسوب می‌شوند، بازی کنیم. اگر با این تیم‌ها نیمی از بازی‌های خود را در آزادی بازی می‌کردیم، خیلی بهتر بود. در سال ۲۰۱۸ هم حمایت ویژه هواداران از تیم بسیار فوق‌العاده بود و فکر می‌کنم عامل اصلی رسیدن پرسپولیس به مراحل بالاتر و رسیدن به فینال حضور هواداران بود.

وی ادامه داد: این فصل از قدرت تیمی‌مان در بخش هواداران محروم هستیم. بازیکنان هم سعی می‌کنند با تلاش بیشتر این مسئله را جبران کنند. هدف اول ما در این فصل صعود از گروه است تا در مراحل بالاتر بازی‌های بهتری را انجام دهیم. با توجه به اینکه بازیکنان جدید زیادی به تیم ما اضافه شده‌اند، هر بازی هماهنگ‌تر و بهتر ظاهر خواهند شد. امید زیادی به صعود داریم و امیدوارم در نهایت تیمی که به فینال صعود می‌کند، تیم ما باشد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.