مدافع عنوان قهرمانی بوندس‌لیگای آلمان با کسب یک پیروزی پرگل خانگی مقابل آبی‌پوشان گلزن‌کرشن فصل جدید این رقابت‌ها را آغاز کرد.

مدافع عنوان قهرمانی بوندس‌لیگای آلمان با کسب یک پیروزی پرگل خانگی مقابل آبی‌پوشان گلزن‌کرشن فصل جدید این رقابت‌ها را آغاز کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین بازی از فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال آلمان جمعه شب تیم فوتبال بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا میزبان شالکه بود و این تیم را با نتیجه پرگل ۸ بر صفر در هم کوبید.

باواریایی‌ها که یک ماه پیش با فتح لیگ قهرمانان اروپا دومین سه‌گانه قهرمانی‌شان را کامل کرده بودند، در این بازی خانگی خیلی زود با گلزنی سرژ گنابری پیش افتادند. گنابری که در دقیقه ۴ نخستین گل این بازی را زد در دقایق ۴۷ و ۵۹ نیز دو گل دیگر به ثمر رساند تا در اولین بازی‌‌اش در فصل جدید هت‌تریک کرده باشد.

لئو گورتزکا در دقیقه ۱۹، روبرت لواندوفسکی آقای گل فصل گذشته در دقیقه ۳۱ از روی نقطه پنالتی، توماس مولر در دقیقه ۶۹، لروی سانه بازیکن جدید باواریایی‌ها در دقیقه ۷۱ و جمال موسیالا در دقیقه ۸۱ دیگر گل‌های اولین پیروزی باواریایی‌ها در اولین بازی‌شان در فصل جدید را به ثمر رساندند تا شاگردان هانسی فلیک در همین ابتدای راه خط و نشانی ترسناک برای رقبا کشیده باشند.

رقابت‌های هفته نخست بوندس‌لیگا امروز (شنبه) با انجام شش بازی دیگر ادامه پیدا می‌کند که برنامه آنها به شرح زیر است:

اشتوتگارت - فرایبورگ، ساعت ۱۸:۰۰ اینتراخت فرانکفورت - آرمینیا بیلفلد، ساعت ۱۸:۰۰ یونیون برلین - آگزبورگ، ساعت ۱۸:۰۰ وردربرمن - هرتابرلین، ساعت ۱۸:۰۰ کلن - هوفنهایم، ساعت ۱۸:۰۰ دورتموند - مونشن‌گلادباخ، ساعت ۲۱:۰۰

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.