مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به زمان محدودی که برای دیدار با النصر داشتیم، از عملکرد بازیکنان راضی هستیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به زمان محدودی که برای دیدار با النصر داشتیم، از عملکرد بازیکنان راضی هستیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی توتونی پس از شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال سپاهان ایران مقابل النصر عربستان اظهار داشت: همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردیم، بازی سنگین و نزدیکی داشتیم و انتظاری غیر از این هم نداشتیم. در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کنیم و بهترین‌ها اینجا هستند. نکته مهم این بود که از عملکرد بچه‌ها راضی هستیم و تا حد زیادی خواسته‌های ما را برآورده کردند. خصوصاً در نیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم، شرایط بهتری پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه زردپوشان موقعیت‌های خوبی برای گلزنی ایجاد کردند، گفت: ما می‌توانستیم و مستحق بهتر از این بودیم، اما این فوتبال است و شما ممکن است برخی روزها خوب نباشید. نکته مهم این است که کادر فنی جدید سپاهان مدت کمی است با این بازیکنان کار می‌کند و ما تلاش کردیم روش و نوع بازی سپاهان را تغییر دهیم. می‌دانیم این موضوع به زمان نیاز دارد و باید کمی صبر و حوصله داشته باشیم. با توجه به زمان محدودی که برای این مسابقه داشتیم، از عملکرد بازیکنان راضی هستیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان با تبریک این پیروزی به النصر عربستان، درباره دیدار سه روز بعد دو تیم تصریح کرد: هر بازی شرایط خود را دارد. باید این بازی را تحلیل کنیم و ببینیم نقاط ضعف ما کجا بود که آن را برای مسابقه بعدی برطرف کنیم. امیدوارم بازی بهتری ارائه و نتیجه بهتری کسب کنیم. بچه‌هایی که در زمین بودند یا آنهایی که به‌عنوان بازیکن ذخیره به زمین آمدند، تفاوت زیادی ندارند و در نیمه دوم این را نشان دادیم. ممکن است تغییراتی در بازی دوم داشته باشیم که باید در این باره تصمیم بگیریم.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.