هافبک اسپانیایی منچسترسیتی به جای بازی در سری A ایتالیا ممکن است سر از لیگ ستارگان قطر در بیاورد.

هافبک اسپانیایی منچسترسیتی به جای بازی در سری A ایتالیا ممکن است سر از لیگ ستارگان قطر در بیاورد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اخیراً پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا خبر داد داوید سیلوا برای پیوستن به لاتزیو به توافق نهایی رسیده و مدیر برنامه‌های هافبک اسپانیایی منچسترسیتی به شهر لیسبون (محل حضور من‌سیتی برای انجام بازی‌های لیگ قهرمانان) سفر کرده است تا قرارداد نهایی شده را به امضای سیلوای ۳۴ ساله برساند، قراردادی که سه ساله با دستمزد ۳.۵ میلیون یورو در سال به علاوه بند پاداش‌های در نظر گرفته شده است.

اکنون نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» خبر می‌دهد که داوید سیلوا از امضای قرارداد با باشگاه لاتزیو خودداری کرده است، چرا که پیشنهادی وسوسه‌انگیز از یک باشگاه قطری دریافت کرده و به طور جدی در حال بررسی این پیشنهاد است. طبق این گزارش به نظر می‌رسد این باشگاه قطری، السد باشد که هدایتش بر عهده ژاوی هرناندس است.

سیلوا در پایان رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان به حضور ۱۰ ساله‌اش در منچستر‌سیتی پایان خواهد داد. هافبک پیشین تیم‌های والنسیا، ایبار و سلتاویگو از سال ۲۰۱۰ در عضویت منچسترسیتی است و تاکنون چهار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، دو قهرمانی در جام حذفی انگلیس، پنج قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و سه قهرمانی در جام خیریه انگلیس را با این تیم تجربه کرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.