رئیس باشگاه بارسلونا خبر داد این باشگاه تا چند روز آینده تصمیمات جدید را به اطلاع هواداران بارسا خواهد رساند.

رئیس باشگاه بارسلونا خبر داد این باشگاه تا چند روز آینده تصمیمات جدید را به اطلاع هواداران بارسا خواهد رساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوسپ ماریا بارتومئو در پی شکست تحقیرآمیز ۸ بر ۲ شب گذشته (جمعه) بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که باعث شد فصل ۲۰-۲۰۱۹ برای آنها بدون کسب جام به پایان برسد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «موویستار» اسپانیا گفت: شب خیلی خیلی سختی بود. برای هواداران بارسلونا، اعضای تیم و بازیکنان بارسا متأسفم. ما در این بازی نتوانستیم هویت واقعی بارسلونا را به نمایش بگذاریم و از این بابت متأسفم.

وی افزود: تصمیماتی بوده است که ما آنها را گرفته‌‌ایم و برخی دیگر از این تصمیمات را هم در چند روز آینده خواهیم گرفت. هفته آینده (از روز دوشنبه به بعد) این تصمیمات را رسماً اعلام خواهیم کرد. وقتی که اوضاع کمی آرام شد، باید تصمیم‌گیری کنیم. این نتیجه‌ای ویران‌کننده بود. به بایرن مونیخ بابت این برد تبریک می‌گویم، آنها عالی بازی کردند و شایسته صعود به مرحله نیمه نهایی بودند. ما هم تنها می‌توانیم از اعضای باشگاه و هواداران‌مان عذرخواهی کنیم.

رئیس باشگاه بارسلونا تصریح کرد: ترجیح می‌دهم درباره سرمربی (کیکه ستین) صحبت نکنم. خیلی از تصمیمات پیش از بازی در لیگ قهرمانان اروپا گرفته شده است، اما امروز زمان مناسبی برای صحبت در این مورد نیست.

انتظار می‌رود مسئولان بارسلونا کیکه ستین را از سرمربیگری این تیم اخراج کنند و از رونالد کومان، مائوریسیو پوچتینو و ژاوی هرناندس به‌عنوان گزینه‌های جانشینی این سرمربی اسپانیایی یاد شده است.

همچنین گفته می‌شود اریک آبیدال مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا نیز از این پست کنار گذاشته خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.