علیرضا حقیقی در لیست خرید یحیی گل محمدی برای فصل آینده پرسپولیس حضور ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر و حضور این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا باعث شد تا خیلی زود گمانه زنی ها در خصوص لیست خرید و مازاد سرخپوشان آغاز شود.

جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس و انتقال دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران به آنتورپ بلژیک باعث شده تا یحیی گل محمدی تصمیم به جذب دروازه‌بان ایرانی برای تیمش بگیرد تا در کنار بوژیدار رادوشوویچ از دروازه این تیم در ادامه رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا که بصورت متمرکز در کشور قطر برگزار می شود حفاظت کند.

علیرضا حقیقی دروازه بان نساجی مازندران که سابقه ایستادن در دروازه تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ برزیل را نیز دارد یکی از گزینه های مطرح شده برای پیوستن به تیم سابق خود پرسپولیس است. با این حال گل محمدی هیچ تمایلی نسبت به جذب وی ندارد تا به شایعه حضور او در سرخپوشان پایان دهد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت خواهان حضور پیام نیازمند و رشید مظاهری در تیمش بود اما با توجه به مفاد مندرج در قراردادهای آنها با باشگاه های فعلی خود سپاهان و تراکتور تبریز با مشکل در جذب آنها روبروست.

از این رو سرخپوشان اگر نتوانند یکی از آنها را جذب کنند سراغ حامد لک می روند تا او را از ماشین سازی به پرسپولیس بیاورند. گل محمدی هیچ دروازه بان دیگری را برای جانشینی بیرانوند در نظر نگرفته است تا نشان دهد نسبت به انتخاب گلر جدید این تیم حساسیت ویژه ای دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )