هافبک طراح تیم استقلال برای هشتمین بار در این فصل یک بازی تیمش را به صورت کامل از دست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرشید اسماعیلی هافبک میانی و طراح تیم استقلال از بازیکنان ثابت این تیم است و معمولا تنها در صورتی که مصدوم یا محروم باشد حضور در ترکیب ثابت تیمش را از دست می‌دهد.

با اعلام رسانه رسمی باشگاه استقلال، اسماعیلی بازی با پیکان را «با تصمیم کادر فنی و به دلیل عدم بهبودی کامل و نا آماده بودن»، از دست داد که این بازی هشتمین بازی این فصل است که اسماعیلی امکان حضور در آن را ندارد.

اسماعیلی یک بار به دلیل محرومیت و دریافت کارت قرمز (هفته چهارم مقابل پرسپولیس) امکان همراهی تیمش را از دست داد و در ۶ مورد دیگر به دلیل مصدومیت امکان حضور در میدان را پیدا نکرده بود.

هافبک طراح آبی پوشان که در سالهای اخیر یکی از بهترین پاسورهای این تیم بوده در این فصل به ترتیب دیدار مقابل تیم‌های پرسپولیس، (نیم فصل اول به دلیل محرومیت)، شاهین، ماشین سازی، نفت مسجد سلیمان، پرسپولیس (نیم فصل دوم به دلیل مصدومیت)، فولاد، سایپا و حالا پیکان را از دست داد.

اسماعیلی در دو بازی مقابل ذوب آهن و گل گهر در نیم فصل دوم به دلیل تازه رها شدن از بند مصدومیت در ترکیب ثابت قرار نگرفت و در دقایق پایانی بازی به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و در سایر دیدارها در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت، اما تنها ۵ بار مقابل ذوب آهن، گل گهر، پارس جنوبی جم، صنعت نفت و نساجی تعویض نشده و تا پایان بازی در میدان حضور داشته است.

اسماعیلی در این فصل ۳ بار اخطار گرفت، یک بار اخراج شد، ۲ بار پاس گل داد و ۲ بار هم پاس گل زد تا از بازیکنان تاثیر گذار این فصل تیمش باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.