مربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد که این تیم به دنبال پیروزی برابر پیکان است تا حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار روز شنبه این تیم برابر پیکان گفت: با تیمی بازی داریم که از نظر فنی تیم خیلی قابل احترام و خوبی است. ما فریب جدول را نخواهیم خورد. می دانیم پیکان توانایی خیلی خوبی دارد. استقلال در شرایطی قرار گرفته که باید بازی با پیکان را ببرد تا سهمیه اش در لیگ قهرمانان آسیا قطعی شود.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با تمرکز و تمریناتی که انجام می دهیم سعی می کنیم به این مهم برسیم. از پیکان آنالیز خوبی را انجام داده ایم و شناخت خوبی داریم.

وی ادامه داد: می دانیم که بازی بسیار سختی را خواهیم داشت. بازی به بازی برنامه ریزی می کنیم و تمام هدف مان پیروزی در دیدار با پیکان است و تلاش می کنیم سهمیه آسیایی را بگیریم. در چند بازی اخیر بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند.

وی در مورد دغدغه این تیم گفت: بزرگترین دغدغه ما این است که هواداران در کنارمان نداریم. اگر هواداران در ورزشگاه بودند می توانستیم بازی خوبی را تقدیم آنها کنیم و شور و نشاط خاصی را به تیم ما بدهند. امیدوارم مشکل کرونا برطرف شود تا شاهد حضور تماشاگران باشیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد بازیکنان مصدوم این تیم نیز گفت: دیاباته، مطهری و اسماعیلی در تمرین روز گذشته ما حضور داشتند، البته ما اسماعیلی و مطهری را فردا قطعا در اختیار نداریم. شیخ خیلی اصرار دارد که در بازی فردا بازی کند ولی ما باید به فکر بازی‌های آینده هم باشیم.

نامجومطلق تاکید کرد: تفکر کادر فنی و بازیکنان این است که ما بازی به بازی جلو برویم. دو هفته سرنوشت ساز پیش رو داریم. یکی از آنها بازی با پیکان است که تفکرات و برنامه ریزی در مورد این بازی است. هیچ بازیکنی حق ندارد از الان برای دربی برنامه ریزی کند و به آن بازی فکر کند.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد فهرست فرهاد مجیدی برای فصل آینده گفت: الان زمان مناسبی برای صحبت کردن در این مورد نیست چرا که بازیکنان روی دیدارهای پیش رو تمرکز کرده اند. فکر می کنم تیم ما شرایط این را دارد که با همین نفرات برای فصل آینده آماده شود چرا که بازیکنان خوبی در اختیار داریم. با این حال طبیعی است که چند بازیکن به تیم ما اضافه شوند که آقای مجیدی در این مورد تصمیم خواهد گرفت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.