مدیرعامل پیشین آبی پوشان گفت: عوامل دو تیم استقلال و پرسپولیس نباید با فضاسازی رسانه‌ای قصد تعضیف حریف و رقم زدن نتیجه بازی با حاشیه سازی را داشته باشند.

سید کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص برخورد دو تیم استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: با دیدن رفتار بعضی از مسئولان دو تیم تاسف می‌خورم که این آقایان باید در هرم تصمیم گیری فوتبال جایی داشته باشند. آن آقای پیشکسوتی که خودش بارها فضای این مسابقات را احساس کرده و از حاشیه‌های آن با خبر است به جای آن که برای تضعیف حریف و بالا بردن شانس پیروزی تیم خودش دست به حاشیه سازی و جو سازی به منظور تضعیف حریف بزند، باید به فکر تقویت تیم خودش باشد.

مدیرعامل پیشین آبی پوشان بیان داشت: از بعضی از پیشکسوتان که وانمود می‌کنند اخلاق مدار هستند انتظار بیشتری دارم. تضعیف حریف با حاشیه سازی با روح ورزش منافات دارد. آنها برای بالا بردن شانس پیروزی خودشان باید توانمندی‌های شان را افزایش دهند.

وی اضافه کرد: فوتبال سالم حکم می‌کند نتیجه یک بازی داخل زمین و بر اساس توانمندی‌های کادر فنی و بازیکنان رقم بخورد نه این که یکسری افراد که مسئولیت هم دارند با صحبتهای خود بازی را به جنجال و حاشیه بکشند. این درست نیست که بلافاصله بعد از مشخص شدن قرعه کشی آقایان بر علیه تیم رقیب موضع بگیرند.

اولیایی در خصوص پیش بینی احتمالی نتیجه این بازی بیان داشت: فقط می‌توانم آرزو کنم که استقلال برنده این بازی باشد.

مدیر سابق استقلال در خصوص فضای نقل و انتقالاتی که رفته رفته به آن نزدیک می‌شویم بیان داشت: در شفافیت دو اصل بسیار مهم است. اول این که باشگاه شفافیت داشته باشد و با هوادارش صادق و رو راست باشد و دوم این که تصمیم گیرندگان در باشگاه به هیچ وجه تحت تاثیر فضای هواداری در نقل و انتقالات قرار نگیرند.

پیشکسوت مدیریت فوتبال تاکید کرد: تعداد هواداران زیاد است و آنها تعدد سلیقه دارند. مدیران نباید چشم و گوش شان به فضای مجازی باشد و هرکه نامش در این فضا مطرح شد برای استقلال کاندید شود. بسیاری از دلالان هستند که با صرف هزینه در این فضا برای بازیکنان خود بازار گرمی می‌کنند و در نهایت بازیکنانی را به باشگاه می‌دهند که با گذشت زمان مشخص می شود در حد و اندازه نام این باشگاه نیستند و اصطلاحا می گویند پیراهن باشگاه برای آنها گشاد است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )