ادعای خبرنگار سرشناس فوتبال اسپانیا درباره آینده ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس از سوی منابع نزدیک به این بازیکن رد شد.

ادعای خبرنگار سرشناس فوتبال اسپانیا درباره آینده ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس از سوی منابع نزدیک به این بازیکن رد شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، از زمان حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا شایعات مختلفی درباره آینده بازیکن پرتغالی بانوی پیر مطرح شده است که تازه‌ترین آنها روز گذشته (پنجشنبه) بود. این شایعه توسط گی‌یم بالاگه خبرنگار سرشناس فوتبال اسپانیا مطرح شد که ادعا کرد یوونتوس برای کم کردن هزینه‌های خود در فصل جدید کریستیانو رونالدو را در فاصله دو سال مانده به پایان قراردادش به بارسلونا پیشنهاد کرده است تا به این ترتیب دیگر مجبور به پرداخت حقوق نجومی این بازیکن نباشد.

بالاگه این ادعا را در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی ۵ BBC‌ مطرح کرد و گفت که ژرژ مندز مدیر برنامه‌های رونالدو در حال بررسی شرایط چند تیم برای انتقال این بازیکن ۳۵ ساله است که شامل بارسلونا هم می‌شود.

نزدیکان رونالدو اما در گفت‌و‌گو با نشریه آ اس اسپانیا اعلام کرده‌اند اینکه رونالدو خواهان ادامه دادن دوران بازی‌اش در تیمی دیگر است یک شایعه بی‌اساس است و او قصد دارد تا پایان قرارداد خود در تورین بماند.

این همان چیزی است که رونالدو شخصاً پس از قهرمانی تیمش در سری A اعلام کرد. رونالدو در فصلی که گذشت با یوونتوس دومین قهرمانی متوالی‌اش را کسب کرد و برای یووه در این رقابت‌ها ۳۱ گل زد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.