مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال، بازه زمانی پیشنهادی نقل و انتقالات تابستانی این سازمان برای فصل آینده را ۶ شهریور تا ۲۹ آبان اعلام کرد.

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال، بازه زمانی پیشنهادی نقل و انتقالات تابستانی این سازمان برای فصل آینده را ۶ شهریور تا ۲۹ آبان اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در مورد شرایط نقل و انتقالات تابستانی برای فصل آینده اظهار داشت: جلسات کارشناسی متعددی در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در این خصوص داشتیم. همچنین جلسه جمع‌بندی نهایی در فدراسیون فوتبال با حضور دبیر کل فدراسیون، اعضای کمیته‌‌های فدراسیون و سازمان لیگ و نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد تا بهترین تصمیم برای کمک به نمایندگان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا گرفته شود. زیرا این تیم‌‌ها ۲۴ شهریور باید در قطر به میدان بروند.

وی افزود: در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تصمیم گرفته شد بازه زمانی نقل و انتقالات را به گونه‌ای طراحی کنیم که نمایندگان ایران در آسیا به بهترین شکل ممکن بتوانند تیم‌های خود را تقویت و در لیگ قهرمانان با قدرت تمام شرکت کنند و همچنین بخشی از فصل آینده مسابقات را هم پوشش بدهند تا به جز نمایندگان فوتبال کشورمان در آسیا، سایر تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر نیز بتوانند به بهترین شکل ممکن از این بازه زمانی بهره ببرند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: به همین منظور، زمان پیشنهادی نقل و انتقالات تابستانی از ۶ شهریور آغاز و تا روز ۲۹ آبان ادامه خواهد داشت. همچنین می‌خواهیم از طریق دبیر کل فدراسیون فوتبال با فیفا مکاتبه کنیم و در صورتی که فیفا مجوز بدهد، بازه زمانی نقل و انتقالات فصل آینده به دلیل شرایط کرونایی پیش آمده از ۱۲ هفته به ۱۳ یا ۱۴ هفته افزایش پیدا کند. علت اینکه ششم شهریور را برای شروع نقل و انتقالات انتخاب کردیم، این است که باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا تا روز ۹ و ۱۰ شهریور برای ارسال فهرست خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت دارند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.