پیام کوتاه همسر مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پس از صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش‌های جالبی به همراه داشته است.

پیام کوتاه همسر مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن پس از صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش‌های جالبی به همراه داشته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (چهارشنبه) یکی از شب‌‌های تاریخی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بود. این تیم درست در پنجاهمین سالگرد تأسیس‌اش باخت یک بر صفر مقابل آتالانتا را در دقایق تلف شده نیمه دوم با پیروزی ۲ بر یک عوض کرد و برای اولین بار در تاریخش به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. سهم مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاریسی‌ها از این پیروزی اما خیلی ناچیز بود چون او تا قبل از خروجش از میدان برای ورود چوپو موتینگ زننده گل برتری نماینده فرانسه، عملکردی مأیوس کننده داشت.

به همین دلیل برخی از هواداران به پیام واندا نارا همسر مائورو ایکاردی در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان دادند. او پس از بازی با انتشار عکسی از بازی نوشت:«نیمه‌نهایی‌ بازها».

این پیام اگرچه از سوی خیلی‌ها پسندیده شده است اما در میان ۲۰۰ کامنتی که کابران فضای مجازی برای آن نوشته‌اند، بعضاً پیام‌های جالبی هم دیده می‌شود.

یکی از کاربران نوشته است: «این پسر عجب بازی شرم‌آوری انجام داد.» یکی دیگر از آنها درخواست جالبی از ایکاردی داشته و نوشته:« لطفاً کمتر باربکیو برپاکن و بیشتر حواست را روی زمین بازی متمرکز کن.» سومین کاربر واندا نارا را مخاطب قرار داده و نوشته است:« دقیقاً از کدام تأثیرگذاری ایکاردی حرف می‌زنی؟ نیازی به تشکر از همسرت نداریم».

ایکاردی ۲۷ ساله که پس از چند ماه حضور قرضی موفق در پاری‌سن‌ژرمن قراردادش را با این تیم قطعی کرده است، در ۳۴ بازی‌اش برای این تیم در فصل جاری ۲۰ گل زده است و که ۵ تای آنها در ۷ بازی‌اش در لیگ قهرمانان بوده است هرچند به نظر می‌رسد که این آمار برای هواداران تیم پاریسی کافی نبوده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.