سخنگوی باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه یک ریال یا یک دلار بدهی به بازیکنان خارجی و داخلی ندارد.

سخنگوی باشگاه سپاهان اعلام کرد این باشگاه یک ریال یا یک دلار بدهی به بازیکنان خارجی و داخلی ندارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدعلی پزشک درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه سپاهان برای مذاکره با برانکو ایوانکوویچ در اصفهان هتل رزرو کرده است، گفت: بعد از استعفای آقای قلعه‌نویی و جدایی ایشان گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای آغاز شده است. کار کردن با سپاهان که در سطح استانداردهای اروپایی کار می‌کند مورد استقبال مربیان داخلی و خارجی است. به باشگاه گزینه‌های زیادی معرفی شده است که ما با آنها مذاکره کنیم، اما این را که گفته می‌شود ما برای برانکو هتل گرفته‌ایم، تأیید نمی‌کنم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طیف زیادی از مربیان خوب داخلی و خارجی را مدنظر داریم و چون فرصت مناسبی تا فصل بعد وجود دارد می‌خواهیم انتخاب خوبی داشته باشیم تا نتیجه خوبی بگیریم و دل هواداران‌مان شاد شود.

سخنگوی باشگاه سپاهان درباره برانکو بیان کرد: تمایل ما برای جذب برانکو را نه تکذیب می‌کنم و نه تأیید. او جزو گزینه‌های ماست، ولی ما ۱۰ گزینه داریم که یکی از این گزینه‌ها برانکوست، ولی هنوز با این مربی به توافقی نرسیده‌ایم.

وی درباره اینکه وقتی پرسپولیس هنوز پرونده‌ باز با برانکو دارد چطور یک باشگاه ایرانی دیگر حاضر است با این قیمت دلار با این مربی مذاکره کند، اشاره کرد: باشگاه سپاهان استراتژی و برنامه‌ریزی خودش را دارد و طبق بودجه کار انجام می‌شود. ما یک ریال یا یک دلار به هیچ بازیکنان داخلی یا خارجی بدهکار نیستیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.