هافبک اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی از فصل آینده پیراهن آبی‌پوشام رم را به تن خواهد کرد.

هافبک اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی از فصل آینده پیراهن آبی‌پوشام رم را به تن خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا خبر داد؛ باشگاه لاتزیو برای عقد قرارداد رسمی با داوید سیلوا باید تا پایان رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا صبر کند، اما این انتقال قطعی است.

بر اساس این گزارش؛ داوید سیلوا برای پیوستن به آبی‌پوشان شهر رم به توافق نهایی رسیده و حالا مدیر برنامه‌های هافبک اسپانیایی منچسترسیتی به شهر لیسبون (محل حضور من‌سیتی برای انجام بازی یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان) سفر کرده تا قرارداد نهایی شده را به امضای سیلوای ۳۴ ساله برساند.

«کالچو مرکاتو» همچنین خبر داد قرارداد سیلوا با لاتزیو سه ساله با دستمزد ۳.۵ میلیون یورو در سال بعلاوه بند پاداش‌های در نظر گرفته شده است. او در پایان رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان به حضور ۱۰ ساله‌اش در منچستر‌سیتی پایان خواهد داد.

هافبک پیشین تیم‌های والنسیا، ایبار و سلتاویگو از سال ۲۰۱۰ در عضویت منچسترسیتی است و تاکنون چهار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، دو قهرمانی در جام حذفی انگلیس، پنج قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و سه قهرمانی در جام خیریه انگلیس را با این تیم تجربه کرده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.