با ابتلای دو تن از اعضای تیم فوتبال والنسیا، به شمار بازیکنان مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در این اسپانیا افزوده شد.

با ابتلای دو تن از اعضای تیم فوتبال والنسیا، به شمار بازیکنان مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در این اسپانیا افزوده شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هنوز دو روز از زمان اعلام خبر ابتلای دو بازیکن تیم فوتبال اتلتیکومادرید به ویروس کرونا نگذشته است که اکنون خبر رسیده دو عضو تیم والنسیا هم در تعطیلات تابستانی‌شان پس از پایان فصل گذشته لالیگا به این ویروس دچار شده‌اند.

باشگاه والنسیا با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که دو تن از اعضای این باشگاه هنوز هویت‌شان مشخص نیست در تست‌های گرفته شده از بازیکنان، مبتلا به کرونا شناخته شده‌اند و به همین دلیل به منازل خود فرستاده شده‌اند تا دوران قرنطینه را در آنجا سپری کنند. هنوز هویت این افراد مشخص نیست.

به نظر می‌رسد که بازیکنان شاغل در فوتبال اسپانیا بیش از سایر لیگ‌های اروپایی در جدی گرفتن پروتکل‌های بهداشتی مربوط به کنترل ویروس کرونا اهمال می‌کنند چرا که طی یکی دو ماه اخیر بالغ بر ۴۰ تن از آنها در دسته‌های‌ اول و دوم فوتبال این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند. او بحران در تیم دسته دومی فوئنلابرادا بود که ۲۶ تن از اعضای آن به کرونا مبتلا شدند. آلمریا هم دیگر تیم دسته دومی بود که در یک ماه اخیر چند مورد ابتلا به کرونا را گزارش کرد.

در ابتدای هفته جاری هم آنخل کورئا و شیمه ورسالیکو از تیم اتلتیکومادرید به این ویروس مبتلا شدند و از همراهی تیم‌شان در سفر به پرتغال برای مصاف با لایپزیگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باز ماندند.

والنسیا به دلیل حذف توسط آتالانتا در مرحله قبلی لیگ قهرمانان اروپا، جایی در رقابت‌‌های اروپایی ندارد اما در تدارک آغاز اردوی پیش فصل خود برای ورود به فصل آینده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.