گروه استان‌ها – سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: داور دیدار با ماشین‌سازی اشتباه فاحشی نداشت اما یک ضربه پنالتی برای ما نگرفت.

گروه استان‌ها – سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: داور دیدار با ماشین‌سازی اشتباه فاحشی نداشت اما یک ضربه پنالتی برای ما نگرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پس از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: پیش‌بینی ما در خصوص اینکه بازی با ماشین‌سازی سخت خواهد بود، درست بود.

وی افزود: این بازی ۶ امتیازی بوده و هر دو تیم تلاش کردند تا برنده باشند اما با توجه به حساسیت‌ها فکر می‌کنم علی‌رغم میل باطنی‌مان باید یک امتیاز را بپذیریم.

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص شرایط داوری این بازی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم داور یک اشتباه تأثیرگذار داشت که پنالتی روی بازیکن ما را نگرفت. تیم حریف هم اعتراضاتی نسبت به داوری داشت و فکر می‌کنم داور اشتباه فاحشی نداشت.

وی افزود: در نیمه نخست مدافع چپ حریف ۵ بار بی‌احتیاطی کرد اما داور نه تذکر و نه اخطار نداد. همین موضوع هم باعث شد که یک مقدار جریان بازی از دست داور خارج شود.

پورموسوی در پایان گفت: تلاش کردیم آرامشمان را حفظ کرده و بازیکنانمان با آرامش بازی کنند. فکر می‌کنم همین موضوع هم باعث شد که بتوانیم در دقایق پایانی صاحب ضربه پنالتی شده و بازی باخته را با تساوی عوض کنیم در حالی که ۳ امتیاز می‌توانست خیلی به تیم‌مان کمک کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.