بال انگلیسی که شیاطین سرخ امیدوار به جذب او بودند، امسال هم به اولدترافورد نمی‌رود چرا که بوروسیا دورتموند از فروشش منصرف شده است.

بال انگلیسی که شیاطین سرخ امیدوار به جذب او بودند، امسال هم به اولدترافورد نمی‌رود چرا که بوروسیا دورتموند از فروشش منصرف شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیدهای باشگاه منچستریونایتد برای جذب جیدون ساچو بال انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند برباد رفت، چرا که او در جمع زردپوشان وستفالن ماندنی شد.

باشگاه بورسیا دورتموند نام سانچوی ۲۰ ساله را در فهرست بازیکنان این تیم برای سفر به سوئیس و برپایی اردوی پیش‌فصل در این کشور قرار داده است. در همین حال میشاییل زورک مدیر ورزشی باشگاه دورتموند هم درباره وضعیت این بازیکن انگلیسی گفت: جیدون سانچو فصل بعد در کنار ما بازی خواهد کرد. این تصمیم قطعی و نهایی است. من فکر می‌کنم که به همه سؤالات درباره آینده او پاسخ داده‌ام. تابستان سال گذشته ما حقوق جیدون را متناسب با پیشرفت و عملکرد او افزایش دادیم. لازم به ذکر است که ما در همان زمان قراردادش را هم تا سال ۲۰۲۳ تمدید کردیم.

منچستریونایتد خرید یک بال برای تقویت جناح راست خود در دستور کار دارد، اما محدود شدن منابع مالی این باشگاه در تابستان امسال پس از شیوع کرونا و ابهام در وضعیت مالی باشگاه برای فصل آینده سبب شده است که شیاطین سرخ برای خرید بازیکن محتاطانه عمل کنند.

گویا باشگاه دورتموند برای فروش سانچو ۱۲۰ میلیون یورو طلب کرده است که این رقم سبب شده طرف انگلیسی حاضر به ادامه مذاکره نشود، اگرچه هفته گذشته شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه توافق‌هایی میان دو طرف صورت گرفته است و حتی اعلام شد که سانچو به گروه بازیکنان منچستریونایتد در اپلیکیشن واتساپ پیوسته است.

با ماندنی شدن سانچو در دورتموند، اکنون انتظار می‌رود که منچستری‌ها به سراغ گزینه بعدی خود، کینگسلی کومان بال فرانسوی بایرن مونیخ بروند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.