سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت که با وجود مشکلات مالی، اردوهای تیم‌های رده‌های مختلف ملی در موعد از پیش تعیین‌شده برگزار می‌شوند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت که با وجود مشکلات مالی، اردوهای تیم‌های رده‌های مختلف ملی در موعد از پیش تعیین‌شده برگزار می‌شوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیرمهدی علوی درباره کارگاه آنلاین رسانه‌ای فوتبال اظهار داشت: این جلسه به صورت آنلاین و با حضور مدیر ارتباطات AFC از ساعت ۱۰ صبح فردا (سه‌شنبه) آغاز می‌شود. ثبت‌نام از روز گذشته آغاز شد و همکاران رسانه‌ای ما هم استقبال خوبی کردند. پس از پایان دوره، گواهینامه‌ای به عزیزان اهدا می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال این‌قدر طول کشیده است، گفت: دوشنبه چهار هفته پیش مباحث بررسی و اساسنامه پیشنهادی ارسال شد. در وبینار هفته گذشته میان اینفانتینو، شیخ سلمان و اعضای کافا که بهاروند و نبی هم در آن حضور داشتند، اساسنامه یکی از مباحث مطرح شده بود. فدراسیون پیش‌نویس اساسنامه را ارسال کرده و ابراز امیدواری شد که در زمانی کوتاه به آن پاسخ داده شود. منتظریم با یادآوری انجام شده، شاهد دریافت نظر مشورتی فیفا باشیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره روند اصلاح اساسنامه تصریح کرد: فدراسیون در چهار ماه و اندی، تمام تلاش خود را برای تبعیت از الزامات فیفا و قوانین داخلی انجام داد و مجموعه بسیار مناسبی به‌عنوان سند فردای فوتبال ایران تدوین شده است. با همراهی صورت گرفته قرار است جمع‌بندی شود و شاهد اجرای مراحل بعدی و تصویب اساسنامه در مجمع باشیم. برگزاری مجمع حتماً در دستور کار خواهد بود.

علوی که با برنامه «تهران ورزشی» رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، درباره صدور توقیف اموال فدراسیون فوتبال با شکایت شستا بیان کرد: فدراسیون از اعتبارات خودش به صورت علی‌الحساب پرداختی انجام داد و یک ریال از حساب باشگاه‌ها کسر نشد. این پرداختی باید از مطالبات فیفا صورت بگیرد و این موضوع هم جزو مواردی بود که بهاروند در وبینار اخیر روی آن تأکید داشت. فدراسیون تحت فشاره مالی است، اما اگر به اخبار توجه کنید، متوجه می‌شوید با وجود مشکلات و کمبود اعتبارات که به دلیل تحریم‌های ظالمانه بوده است، اردوی تیم‌های جوانان، نوجوانان و تیم ملی فوتسال در موعد مقرر برگزار شده است.

وی با بیان اینکه اردوها در این شرایط لغو نشده و تیم‌ها متضرر نشده‌اند، خاطرنشان کرد: ما مسابقات بین‌المللی جوانان، نوجوانان و فوتسال را در پیش داریم. تیم ملی فوتبال هم دو دیدار دوستانه پیش رو دارد و پس از آن باید در چهار بازی مهم به میدان برود. گفته می‌شود چند میلیون تومان در حساب فدراسیون فوتبال است، اما فدراسیون در این شرایط هم اردوهای خود را برگزار کرده است. با برطرف شدن مشکل انتقال وجوه و پرداخت مطالبات، این فضا هم می‌گذرد و فدراسیون فوتبال می‌تواند مسابقات ملی را به بهترین شکل برگزار کند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه گفته می‌شد قرار است این هفته دادگاه مربوط به شکایت مارک ویلموتس برگزار شود، اظهار داشت: ما هم این موضوع را در رسانه‌ها شنیدیم، اما منتظر اعلام رسمی فیفا هستیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.