سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: بدهی به شستا در پرونده مارک ویلموتس را از اعتبار خودمان به صورت علی الحساب دادیم و حتی یک ریال هم از حساب باشگاه‌ها کم نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره بدهی این فدراسیون به شستا در پرونده پرداخت مطالبات مارک ویلموتس و مطرح شدن بحث توقیف اموال فدراسیون، به رادیو تهران گفت: فدراسیون فوتبال از اعتبار خودش علی الحساب این کار را انجام داد. حتی یک ریال هم از حساب باشگاه ها کم نشده است و من این موضوع را تکذیب می کنم.

وی با اشاره به رایزنی فدراسیون با فیفا برای گرفتن مطالباتش تاکید کرد: بحث انتقال پول به ایران هم در نشست اینترنتی مسئولان فدراسیون با رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون آسیا هم مورد تاکید قرار گرفته بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه این فدراسیون دیگر پولی برای برگزاری اردوهای ملی ندارد، تصریح کرد: فدراسیون تحت فشار است ولی در همین روزها باوجود کمبود اعتبار، اردوهای مختلفی را برای تیم های نوجوانان، جوانان، تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال جوانان برگزار کردیم. اینکه مطرح شده اردوها لغو می شود صحت ندارد. ان شاءالله با رفع مشکل انتقال وجه به ایران و پیگیری گرفتن وجوهات دیگر، این فضا هم می گذرد.

علوی در خصوص اینکه گفته می شود رای مارک ویلموتس در فیفا صادر شده است، اظهار کرد: ما هم این خبر را در رسانه ها دیده ایم و منتظر اعلام رسمی فیفا هستیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره ایرادات فیفا به پیش نویس اساسنامه فدراسیون هم گفت: آقای نبی و بهاروند جلسه اینترنتی را با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا و اینفانتینو رئیس فیفا برگزار کردند. در این جلسه اشاره شد که ایران اساسنامه را ارسال کرده است و در زمان کوتاهی پاسخ فیفا را داشته باشیم. منتظر دریافت نظر مشورتی فیفا برای اساسنامه هستیم.

علوی ادامه داد: فدراسیون در چهار ماه گذشته تمام تلاش خود را برای تبعیت از الزامات فیفا و AFC و همچنین قوانین داخلی کشور داشته است و پکیج مناسبی برای پیش نویس اساسنامه که سند فردای فوتبال است، خواهیم داشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.