برگزاری یک دیدار از سطح اول فوتبال باشگاهی برزیل به دلیل ابتلای ۱۰ بازیکن به ویروس کرونا به تعویق افتاد.

برگزاری یک دیدار از سطح اول فوتبال باشگاهی برزیل به دلیل ابتلای ۱۰ بازیکن به ویروس کرونا به تعویق افتاد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب هفته اول از فصل جدید مسابقات فوتبال باشگاهی سری A برزیل، قرار بود شب گذشته (یکشنبه) تیم‌های گویاس و سائوپولو به مصاف هم بروند، اما ساعاتی پیش از شروع این بازی، باشگاه گویاس اعلام کرد به اطلاع آنها رسانده‌اند که تست کرونای ۱۰ بازیکن‌شان مثبت اعلام شده است که همین باعث شد تا برگزاری این بازی به تعویق بیفتد. از بین این ۱۰ بازیکن که مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند، هشت بازیکن قرار بود در ترکیب اصلی به مصاف تیم سائوپائولو بروند.

اعضای تیم گویاس روز پنجشنبه تست کرونا داده بودند، اما کنفدراسیون فوتبال برزیل به دلیل بسته‌بندی نامناسب تست‌ها، آن را نامعتبر خوانده بود و از این باشگاه خواسته بود تا تست‌های جدیدی بدهند. در نهایت نتیجه دور جدید تست‌هایی که روز جمعه از بازیکنان این تیم گرفته شد، مشخص کرد که ۱۰ بازیکن گویاس به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و همین باعث به تعویق افتادن برگزاری بازی‌ خانگی‌شان با سائوپائولو شد.

بازیکنان دو تیم حتی پیش از آغاز این دیدار در زمین به گرم کردن خود پرداختند، این در حالی بود که نمی‌دانستند که آیا این بازی با این شرایط برگزار خواهد شد یا خیر.

تاکنون بیش از سه میلیون نفر در کشور برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این بین بیش از ۱۰۰ هزار نفر در اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.