هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز، بازی مقابل بازیکنان بزرگ این تیم را تجربه‌ای سخت اما شیرین توصیف کرد.

هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز، بازی مقابل بازیکنان بزرگ این تیم را تجربه‌ای سخت اما شیرین توصیف کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید مهری تا چند ماه پیش بازیکنی کم نام و نشان در تراکتور بود اما مدت‌هاست در این تیم پُرستاره به صورت ثابت بازی می‌کند. با مهری در خصوص درخشش در تراکتور، شانس این تیم برای کسب سهمیه و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که او در زیر به سوالات تسنیم پاسخ می‌دهد:

تسنیم: ابتدای فصل که به تراکتور آمدی، شاید خیلی‌ها تصور نمی‌کردند که در این تیم به صورت ثابت بازی کنی. درست است؟

مهری: من با نظر ساکت الهامی به تراکتور آمدم. فصل گذشته در ماشین‌سازی بودم که در آخرین دیدار ما با شهر خودرو، الهامی با من صحبت کرد. او ابتدای فصل به تراکتور آمد که البته خیلی زود جدا شد، اما جذب من را به تراکتور پیشنهاد داد. اوایل فرصت زیادی برای نشان دادن توانایی‌هایم ایجاد نشد. در ادامه اما وضعیت تغییر کرد و الهامی به من این فرصت را داد تا بازی کنم که از او نهایت تشکر را می‌کنم. بازی در کنار این همه ستاره و بازیکنان بزرگ تراکتور سخت و شیرین است، اما تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا از این فرصت، بهترین استفاده را ببرم و تجربیاتم را در فوتبال افزایش دهم.

تسنیم: تو در پُست هافبک دفاعی بازی می‌کنی؟

مهری: ما معمولاً با سیستم ۳-۳-۴ بازی می‌کنیم که اکبر ایمانی هافبک دفاعی است و من جلوی او بازی می‌کنم. جلوتر از من هم احسان حاج‌صفی بازی می‌کند. بازی در پُست هافبک سختی‌های خاص خودش را دارد، اما برای من شیرین است. معمولاً فوتبال در میانه میدان خیلی خوب جریان دارد و بازیکن در این بخش می‌تواند خودش را نشان دهد.

تسنیم: کدام یک از بازیکنان ایرانی و خارجی الگوی تو هستند؟

مهری: من الگوی خاصی ندارم اما از سبک بازی کانته و احسان حاج‌صفی خوشم می‌آید.

تسنیم: شرایط تراکتور را در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر چطور می‌بینی؟

مهری: شرایط خوبی داریم. فقط حیف شد که پیکان را نبردیم و موقعیت‌های خوبی را در این بازی از دست دادیم. ما در خانه دو امتیاز حساس از دست دادیم و باید این نتیجه را در بازی برابر شاهین جبران کنیم. بازی با تیم‌هایی که در پایین جدول هستند، همیشه سخت است و دیدید که برابر پیکان چه نتیجه‌ای رقم خورد، اما امیدوارم در سه بازی پایانی نتایج خوبی بگیریم و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را هم به دست بیاوریم.

تسنیم: فکر می‌کنی در جام حذفی قهرمان شوید؟

مهری: این جام هم فرصت خوبی است تا بتوانیم با قهرمانی در آن هواداران را خوشحال کنیم. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست، اما تمام تلاش ما بر این است که فصل را با بهترین نتایج به پایان برسانیم. امیدوارم با کسب سهمیه در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی، هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.