مدافع هلندی تیم فوتبال یوونتوس به مدت دو تا سه ماه دور از مستطیل سبز خواهد بود.

مدافع هلندی تیم فوتبال یوونتوس به مدت دو تا سه ماه دور از مستطیل سبز خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماتیس دلیخت که در سال ۲۰۱۹ از ناحیه کتف دچار دررفتگی شده بود و از آن زمان مشکلاتی از این ناحیه داشت، تأیید کرد قرار است کتف خود را به دست جراحان بسپارد که با این شرایط انتظار می‌رود او تا ماه نوامبر به دور از میادین فوتبال باشد.

این مدافع هلندی به خاطر اینکه فصل را با یوونتوس به پایان ببرد، عمل جراحی خود را به عقب انداخته بود اما حالا با حذف بانوی پیر از مسابقات لیگ قهرمانان می‌تواند کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد.

بر اساس گزارش نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا، این نوع عمل جراحی، دلیخت ۲۰ ساله را در حدود ۲ تا ۳ ماه به دور از ترکیب یوونتوس نگه می‌دارد.

یکی از دلایل دیگری که این مدافع هلندی عمل جراحی خود را به تعویق انداخت، کمبود گزینه‌های لازم برای خط دفاعی بود چرا که جورجو کیه‌لینی و مریح دمیرال به دلیل مصدومیت برای مدت طولانی به دور از ترکیب راه‌راه پوشان تورین بودند.

دمیرال که از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شده بود، ریکاوری خود را به طور کامل به پایان برده است، این در حالی است که جورجو کیه‌لینی هم در آستانه بازگشت به شرایط بازی است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.