سرمربی کنونی تیم فوتبال لایپزیگ درباره چرایی رد کردن پیشنهاد سرمربیگری رئال مادرید سخن گفت.

سرمربی کنونی تیم فوتبال لایپزیگ درباره چرایی رد کردن پیشنهاد سرمربیگری رئال مادرید سخن گفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یولیان ناگلسمان که در سن ۲۸ سالگی هدایت تیم فوتبال هوفنهایم را برعهده گرفت و تبدیل به جوانترین سرمربی تاریخ بوندس‌لیگا شد، در سال ۲۰۱۸ فرصت سرمربیگری رئال مادرید را داشت اما آن را رد کرد. او در سال ۲۰۱۹ بود که هدایت تیم لایپزیگ را برعهده گرفت و در این تیم هم عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

این سرمربی آلمانی در گفت‌وگو با نشریه اسپانیایی «مارکا» گفت: باشگاه رئال مادرید تماس‌های تلفنی با من داشت اما در نهایت کسی که باید تصمیم می‌گرفت، من بودم. در آن مقطع بر این باور بودم که اکنون زمان مناسبی برای رفتن به رئال مادرید نیست. من یکی از کاندیداهای سرمربیگری رئال مادرید بودم و لیست کاندیداهای آنها خیلی هم بلندبالا نبود.

وی افزود: اینکه رئال مادرید به دنبال استخدامم بود، برایم مهم بود. من گفت‌وگوی خوبی با خوسه آنخل سانچس (مدیر اجرایی باشگاه رئال مادرید) داشتم و در نهایت تصمیم گرفتیم که آن مقطع زمان مناسبی برای حضور من روی نیمکت رئال مادرید نیست. ما به توافق رسیدیم که اگر در آینده رئال مادرید نیاز به سرمربی داشت، می‌توانیم دوباره با یکدیگر صحبت کنیم.

تیم فوتبال لایپزیگ پنجشنبه شب هفته جاری در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید با اتلتیکومادرید دیدار کند و در صورت پیروزی شاگردان ناگلسمان بر روخی‌بلانکو، آنها در مرحله نیمه‌نهایی باید به مصاف برنده دیدار پاری‌سن‌ژرمن- آتالانتا بروند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.