مهاجم آلمانی سرخپوشان مونیخی معتقد است که هم‌تیمی لهستانی‌اش در بازی جمعه شب با بارسلونا می‌تواند ثابت کند که این فصل مهاجم بهتری نسبت به لیونل مسی بوده است.

مهاجم آلمانی سرخپوشان مونیخی معتقد است که هم‌تیمی لهستانی‌اش در بازی جمعه شب با بارسلونا می‌تواند ثابت کند که این فصل مهاجم بهتری نسبت به لیونل مسی بوده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال بارسلونا و بایرن مونیخ شب گذشته (شنبه) به ترتیب با غلبه بر تیم‌های ناپولی و چلسی، حالا باید روز جمعه هفته جاری در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه دالوز واقع در شهر لیسبون پرتغال به مصاف هم بروند. ستاره‌های دو تیم در فصل جاری لیونل مسی و روبرت لواندوفسکی بوده‌اند که به ترتیب ۳۰ و ۵۳ گل در رقابت‌های مختلف به ثمر رسانده‌اند و عنوان بهترین گلزن لالیگا و بوندس‌لیگا را هم به خود اختصاص داده‌اند.

در مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان اما مهاجم لهستانی باواریایی‌ها بهتر عمل کرده و در هفت بازی، آمار ۱۳ گل‌زده و ۴ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. در مقابل مسی ۳۳ ساله، برنده ۶ توپ طلا، در ۶ بازی که در این رقابت‌ها برای آبی‌واناری‌ها به میدان رفته، ۲ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

توماس مولر، مهاجم آلمانی بایرن مونیخ پس از برتری این تیم مقابل چلسی، در پاسخ به این پرسش که «به نظرت از بین مسی و لواندوفسکی کدامیک این فصل مهاجمی بهتر در تمامی مقاطع بوده است؟»، گفت: پاسخ این پرسش را روز جمعه خواهیم دید. لواندوفسکی باید پاسخ این پرسش را بدهد. مسی هم در بازی با ناپولی خیلی خوب بازی کرد، اما این بسته به روبرت دارد که پاسخ این پرسش را در بازی روز جمعه با بارسلونا بدهد.

وی همچنین درباره تقابل با آبی‌واناری‌ها اظهار داشت: بارسلونا شاید این فصل مشکلاتی آشکار داشت و از کسب عنوان قهرمانی لالیگا بازماند، اما در چنین بازی‌های حذفی هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد. اگر روز بداتان باشد، هر اتفاقی ممکن است در چنین بازی‌های رخ دهد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.