مربی تیم فوتبال شهر خودرو معتقد است که اشتباهات داوری نقش مهمی در عدم پیروزی این تیم برابر استقلال داشت.

مربی تیم فوتبال شهر خودرو معتقد است که اشتباهات داوری نقش مهمی در عدم پیروزی این تیم برابر استقلال داشت. حسین بادامکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تساوی خانگی برابر استقلال گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش کردند تا سه امتیاز را بگیرند. فکر می‌کنم مسائل حاشیه‌ای و اتفاقات داوری در این بازی برای تیم ما تاثیرگذار بود و دو تصمیم شائبه‌برانگیز، سرنوشت بازی را عوض کرد. ما بازی خوبی انجام دادیم و بچه‌ها لایق گرفتن سه امتیاز بودند ولی مسائلی وجود داشت که دست ما نبود.

وی در ارتباط با اعتراض بازیکنان شهر خودرو به برخی تصمیات داوری تاکید کرد: گل اول که می‌گویند در شرایط آفساید به ثمر رسید و روی گل دوم هم خطا روی بازیکن ما در پشت محوطه جریمه استقلال گرفته نشد و همان توپ تبدیل به حمله برای استقلال شد که البته روی صحنه پنالتی هم بحث وجود دارد. وقتی دو تیم برای کسب سهمیه می‌جنگند طبیعتا این اتفاقات می‌تواند سرونشت بازی را عوض کند تا یک تیم به حقی که دارد نرسد.

بادامکی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیمش می‌تواند سهمیه لیگ قهرماان را کسب کند؟» خاطرنشان کرد: کار ما با این تساوی خیلی سخت شد و حالا باید دو بازی سختی که با سپاهان و نساجی داریم را با برد پشت سر بگذاریم و منتظر دیگر نتایج باشیم. ما ناامید نیستیم ولی کار شهر خودرو برای گرفتن سهمیه سخت شده است. امیدوارم هواداران در دو بازی پایانی هم با ما انرژی بدهند تا نتایج دلخواه را بگیریم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.