مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ می‌گوید دنبال ثبت رکوردهای شخصی نیست.

مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ می‌گوید دنبال ثبت رکوردهای شخصی نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (شنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۴ بر یک چلسی را در ورزشگاه آلیانتس آره‌‌نا شکست داد تا در مجموع دو دیدار رفت‌ و برگشت با برتری ۷ بر یک جواز حضور در مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها را به دست بیاورد، جایی که باید با بارسلونا دیدار کند.

در این دیدار روبرت لواندوفسکی با به ثمر رساندن دو گل و دادن دو پاس‌گل، شمار گل‌های زده خود در تمامی رقابت‌های فصل جاری را به عدد ۵۳ رساند. این مهاجم لهستانی حالا در رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان در هفت بازی موفق به ثمر رساندن ۱۳ گل شده و تنها به چهار گل دیگر برای رسیدن به رکورد کریستیانو رونالدو نیاز دارد که در فصل ۱۴-۲۰۱۳ به ثبت رسیده است.

لواندوفسکی ۳۱ ساله پس از برتری بایرن مقابل چلسی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای آلمان» در پاسخ به این پرسش که «آیا در فکر رسیدن به رکورد کریستیانو رونالدو هستی؟»، گفت: من چنین هدفی در سر ندارم. ما یک بازی حذفی دیگر در پیش داریم که باید به صورت تیمی در آن عالی بازی کنیم. مهمترین چیز عالی بازی کردن و رسیدن به مرحله بعدی رقابت‌هاست.

وی افزود: ما باید به صورت تیمی نشان دهیم که برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی نسبت به بارسلونا بهتر هستیم. بارسلونا همیشه تیم خطرناکی است و فوتبال فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد. باید در تقابل با آنها از همان دقیقه اول کیفیت بازی‌مان را نشان دهیم. در نهایت هم تیم برتر راهی دور بعد رقابت‌ها می‌شود.

تیم‌های بارسلونا و بایرن مونیخ از ساعت ۲۳:۳۰ جمعه هفته جاری در بازی تک‌حذفی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دالوز واقع در شهر لیسبون پرتغال به مصاف هم می‌روند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.