سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از نمایش شاگردانش در بازی خانگی مقابل ناپولی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی ابراز خرسندی و خاطر هواداران را درباره وضعیت مسی تا حدودی آسوده کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از نمایش شاگردانش در بازی خانگی مقابل ناپولی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی ابراز خرسندی و خاطر هواداران را درباره وضعیت مسی تا حدودی آسوده کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیکه ستین پس از برد خانگی ۳ بر یک بارسلونا مقابل ناپولی در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که سبب شد کاتالان‌ها با برتری ۴ بر ۲ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند، به خبرنگاران گفت: این اولین قدم بود و آن را خوب برداشتیم. در دقایق ابتدایی بازی، ناپولی ما را تحت فشار گذاشت و مجبورمان کرد که سخت کار کنیم. آنها تیم فوق‌العاده‌ای هستند. ما مجبور شدیم با تمام قوا و متعهدانه دفاع کنیم چرا که اگر آنها گلی دیگر می‌زدند، به شدت روحیه می‌گرفتند. به همین دلیل اولویت ما خوب دفاع کردن بود. باید بگویم که ما کمی هم استرس داشتیم.

ستین درباره مصدومیت لیونل مسی پس از ضربه شدیدی که از کالیدو کولیبالی مدافع ناپولی دریافت کرد هم گفت: ضربه‌ای که به مسی خورد خیلی شدید بود اما من فکر نمی‌کنم که مشکلی جدی برای او به وجود آمده باشد.

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها ادامه داد: این اولین قدم روبه‌جلویی بود که ما می‌خواستیم و حالا باید امیدوار باشیم که در بازی‌های بعدی نیز با همان رویکرد و ذهنیتی به میدان برویم که امشب داشتیم. تیم ما واقعاً خوب بازی کرد و لایق کسب این پیروزی بود. من در پایان بازی یک بار دیگر به جنارو گتوسو (سرمربی ناپولی) به خاطر کارهای خارق‌العاده‌ای که دارد انجام می‌دهد، تبریک گفتم. او واقعاً سطح بازی ناپولی را بالا برده است. کارش در این تیم لایق تحسین است. من یکی از تحسین‌کنندگان واقعی شیوه‌های مربیگری او هستم.

ستین در پایان درباره رویارویی تیمش با بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی هم گفت: تمام رقبایی که به مرحله بعدی راه یافته‌اند قوی هستند و از این به بعد همه بازی‌ها پیچیده خواهند بود. درست است که مصاف با بایرن مونیخ برای ما سخت است اما برای آنها هم این بازی سخت خواهد بود. بایرن تیم بزرگی است درست مانند بارسلونا.

بارسلونا در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا تن به شکست نداده و در مجموع ۳۱ بازی اخیرش در این رقابت‌ها تنها ۲ بار باخته است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.