سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن نام دو بازیکن مصدوم این تیم را برای مصاف با آتالانتا در لیگ قهرمانان در فهرست نفرات تیم قرار داد.

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن نام دو بازیکن مصدوم این تیم را برای مصاف با آتالانتا در لیگ قهرمانان در فهرست نفرات تیم قرار داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود تردیدهایی که درباره حضور کیلیان امباپه و مارکو وراتی در بازی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن مقابل آتالانتا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان وجود داشت، نام آنها در فهرست ۲۸ نفره این تیم قرار گرفته است.

امباپه سه هفته پیش در فینال جام حذفی فرانسه از ناحیه قوزک مصدوم شد و اگرچه به تمرینات برگشته اما هنوز مشخص نیست که بتواند در ترکیب قهرمان فرانسه قرار بگیرد. احتمال حضور وراتی حتی کمتر است چون او هفته گذشته در تمرینات آسیب دید. حضور این دو بازیکن در فهرست الزاما به معنا آمادگی آنها برای بازی مقابل آتالانتا نیست چرا که در این فهرست نام آنخل دی‌‌ماریایی که محروم هست نیز دیده می‌شود. به نظر می‌رسد که این فهرست صرفاً به منظور اعلام نفراتی است که همراه با قهرمان لوشامپیونه به پرتغال سفر می‌کنند.

اسامی بازیکنان تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به شرح زیر است:

باکر، برنات، بولکا، چوپو موتینگ، داگبا، دی‌ماریا، دیالو، دراکسلر، گوئیه، هررا، ایکاردی، اینسنت، کالی‌موئندو، کرر، کیمپمبه، کورزاوا، مارکینیوش، ناواس، پاردس، پمبله، امباپه، امبه سو، نیمار، ریکو، رویس، سارابیا، تیاگو سیلوا و وراتی

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.