دژان لاورن به نخستین قهرمانی‌اش در فوتبال باشگاهی روسیه یک هفته پس از پیوستن به زنیت واکنش نشان داد.

دژان لاورن به نخستین قهرمانی‌اش در فوتبال باشگاهی روسیه یک هفته پس از پیوستن به زنیت واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از شبکه تلویزیونی Matchtv روسیه، دژان لاورن درباره پیروزی شب گذشته زنیت برابر لوکوموتیو مسکو و کسب قهرمانی در سوپرجام روسیه گفت: کسب این جام یک هفته پس از ورودم به زنیت اتفاق بسیار خوبی بود. فقط یک هفته است که به زنیت آمده‌ام و قهرمان شدم. شما نمی‌‌توانید هیچ چیز بهتری برای خودتان تصور کنید.

این مدافع صربستانی که در ۶ فصل اخیر برای لیورپول بازی کرد و به مقام قهرمانی لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا رسید، در واکنش به این پرسش که آیا پیام تبریکی از سوی محمد صلاح، دوست صمیمی‌اش در لیورپول بابت قهرمانی زنیت دریافت کرد، اظهار داشت: هنوز این پیام را دریافت نکرده‌ام. امیدوارم امروز این کار را بکند و هنوز وقت دارد. در چنین مواردی یک روز، تاخیر محسوب نمی‌شود!

دژان لاورن درباره ارزیابی‌اش از کیفیت فوتبال روسیه خاطرنشان کرد: البته که ارزیابی این سطح با یک بازی و یک حریف سخت است، البته لوکوموتیو مسکو خیلی خوب بازی کرد اما همیشه سعی می‌کنم روی بازی تیمم و لحظه‌هایی که به من اجازه بازی بهتر را می‌دهند تمرکز کنم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.