سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد این تیم تا آخرین روز حضور او می‌جنگد تا بهترین نتیجه را کسب کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد این تیم تا آخرین روز حضور او می‌جنگد تا بهترین نتیجه را کسب کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم, جواد نکونام بعد از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا روز خبرنگار را به همه عزیزان خبرنگار تبریک می‌گویم. می‌دانستیم نفت تیم سختکوشی است و بازی کردن مقابل این تیم سخت است. بدون شک باید با برنامه کار کنی تا به نتیجه برسی. تیم ما خوب و با برنامه بازی کرد که در نهایت توانستیم به گل برسم.

وی در ادامه افزود: باید مقابل تیم‌هایی چون نفت مسجدسلیمان خیلی بابرنامه و باحوصله بازی کنید تا به نتیجه برسید. ما همین کار را کردیم و از نیمه اول حریف را مجبور کردیم که وقت‌کشی کند. توانستیم در نهایت به گل برسیم. وقتی به گل رسیدیم می‌دانستیم که حریف بازی مستقیم انجام می‌دهد، برای همین دو تعویض انجام دادیم که اگر هر دوی این بازیکنان دقت می‌کردند، می‌توانستند گل بزنند. در این دیدار خیلی راحت می‌توانستیم ۳ بر صفر پیروز شویم. هیچ موقعیتی به نفت ندادیم و بازی در اختیار ما بود و توانستیم ۳ امتیازی شیرین را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: باید از هواداران فولاد تشکر کنم که ما را حمایت می‌کنند. آنها قبل از بازی به هتل آمدند و ما را به تلاش بیشتر وادار کردند. تا روز آخر برای فولاد و استان خوزستان می‌جنگیم تا بهترین نتایج را بگیریم. از روز اول نه قولی داده‌ایم و نه چیزی، اما همیشه تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و خداراشکر می‌کنم که عملکرد بازیکنان و کادر تیم تا کنون به نوعی بوده است که می‌توانیم بهترین وضعیت را داشته باشیم.

نکونام درباره وضعیت آیاندا پاتوسی و دلیل بازی نکردن این بازیکن تصریح کرد: درباره او قبلاً هم توضیح داده‌ایم. متأسفانه این بازیکن شرایط خوبی ندارد، ولی بازیکن باکیفیتی است و ما از نبودش ضربه می‌خوریم. اگر در زمین باشد ما بهتر بازی می‌کنیم, ولی وقتی نیست عباس بوعذار و قاسمی‌نژاد خوب زحمت می‌کشند و شرایط ایده‌آلی دارند. باشگاه قرارداد حرفه‌ای با این بازیکن بسته است، ولی او در شرایط کرونا مقداری حرفه‌ای‌گری را رعایت نکرده و اضافه وزن دارد. برای همین فعلاً نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. باید ببینیم در هفته‌های بعدی چه پیش می‌آید.

وی درباره اینکه مهدی تارتار گفته بود, تیم فولاد در این بازی استرس داشته است, گفت: درباره استرس باید بگویم وقتی به نیمکت تیم ما نگاه شود, می‌بینید که ما بازی‌های بزرگ زیاد دیده‌ایم و استرس در تیم ما قطعاً جایی ندارد. ما فقط تلاش می‌کنیم برای موفقیت و امروز هم این موضوع را نشان دادیم. اینکه درباره تیم ما صحبت می‌کنند کار درستی و نیست و بهتر است به تیم خودشان رسیدگی کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره اینکه نفتی‌ها مدعی بودند دیشب محل خواب راحتی نداشته‌اند, اشاره کرد: می‌گویند ما در جای گرم خوابیده‌ایم، اما ما هم در هتل پنج ستاره نبوده‌ایم و دوستان می‌دانند ما کجا اقامت داریم. اگر مشکلی بوده باید دیروز می‌گفتند نه اینکه بعد از باخت حواس‌ها این‌گونه پرت شود. تیم ما خوب بازی کرد و باید با اختلاف سه چهار گل این بازی را می‌برد. فوتبال و برد و باخت تمام می‌شوند، ولی چیزی که می‌ماند, همین حرف‌هایی است که درباره هم می‌زنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.