باشگاه پرسپولیس تنها بخش کوچکی از مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کرده است.

باشگاه پرسپولیس تنها بخش کوچکی از مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کرده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, باشگاه پرسپولیس صبح امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که بخشی از مطالبات برانکو ایوانکوویچ در دو قسط پرداخت شده و قرار است مابقی مطالبات این مربی نیز به زودی پرداخت شود.

دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در واکنش به این موضوع اظهار داشت: پرسپولیس فقط ۱۵ درصد از مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کرده است.

وی در واکنش به این پرسش که آیا باشگاه پرسپولیس فرصت دیگری برای پرداخت مابقی مطالبات برانکو دارد یا خیر، گفت: ما خیلی دوست داشتیم به خاطر هواداران این فرصت را بدهیم، اما این پرونده اکنون در اختیار کمیته انضباطی فیفاست و ما فقط باید به فیفا اعلام کنیم که چه مقدار از پول را دریافت کرده‌ایم. ضمن اینکه ما تا الان به باشگاه فرصت دادیم و چقدر دیگر باید زمان بدهیم؟

به گزارش تسنیم, باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز مطالبات زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ را از محل مطالبات این باشگاه در فیفا و همچنین مطالبات مارکو را پرداخت کرده بود. کل مبلغ بدهی باشگاه پرسپولیس به برانکو یک میلیون و پنجاه هزار یورو به علاوه پنج درصد بوده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.