هافبک اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی برای پیوستن به آبی‌پوشان رم به توافق رسید.

هافبک اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی برای پیوستن به آبی‌پوشان رم به توافق رسید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» با انتشار گزارشی مدعی شد داوید سیلوا برای پیوستن به آبی‌پوشان رم با مدیران باشگاه لاتزیو به توافق رسیده است. طبق این گزارش، برادر این هافبک اسپانیایی ملاقاتی با مدیران باشگاه لاتزیو در مرکز ورزشی فورملو که مجموعه تمرینی باشگاه لاتزیوست، داشته و در مذاکراتی که با یکدیگر داشته‌اند، داوید سیلوا ۳۴ ساله پیشنهاد پیوستن به تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی را پذیرفته است.

«کوریره دلو اسپورت» خبر داد طرفین همچنان در حال کار روی جزئیات پیشنهادی این قرارداد هستند و انتظار می‌رود به زودی توافق بر سر جزئیات نیز نهایی شود. طبق این گزارش، انتظار می‌رود این هافبک اسپانیایی خبر توافقش با لاتزیو را روز یکشنبه اعلام کند.

منچسترسیتی در حال حاضر خود را آماده بازی برگشت با رئال مادرید در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند و سیلوا پس از این رقابت‌ها به حضور ۱۰ ساله‌اش در من‌سیتی پایان خواهد داد.

هافبک پیشین تیم‌های والنسیا، ایبار و سلتاویگو از سال ۲۰۱۰ در عضویت منچسترسیتی است و تاکنون چهار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، دو قهرمانی در جام حذفی انگلیس، پنج قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و سه قهرمانی در جام خیریه انگلیس را با این تیم تجربه کرده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.