دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که در لیگ های اروپایی بازی می کنند هنوز هم مورد توجه رسانه های مختلف قرار دارند و هر روز خبر تازه ای در مورد پیشنهادات جدید به آنها منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، هر چند تعداد بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ های اروپایی خیلی زیاد نیست اما همین تعداد اندک در فصل برگزار شده نمایش قابل قبولی داشتند و توانستند خود را به عنوان سوژه های بازار نقل و انتقالات در رسانه ها مطرح کنند.

مهدی طارمی و میلاد محمدی از جمله این بازیکنان هستند که توانستند در فصل گذشته با ارائه نمایشی قابل قبول تیم های دیگر را وادار کنند برای جذب آنها برنامه هایی طرح ریزی کنند.

در این میان مهدی طارمی با گلزنی پرتعداد خود در تیم ریوآه باعث شد چند تیم پرتغالی و اروپایی خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن باشند اما همه پیشنهاداتی که می شود بیشتر در رسانه های پرتغالی است و هنوز به درستی مشخص نیست این مهاجم تیم ملی فوتبال ایران فصل آینده را در کدام تیم توپ خواهد زد.

روزنامه «ابولا» پرتغال امروز پنجشنبه خبری از مهدی طارمی روی جلد خود کار کرده و این احتمال را داده است که حضور تیم فوتبال «پورتو» در لیگ قهرمانان اروپا ممکن است مهاجم ایرانی را اغوا کند که به پیشنهاد این تیم جدی تر فکر کند.

این در حالی است که برخی تیم های دیگر اروپایی هم خواستار به خدمت گرفتن مهدی طارمی شده اند اما هنوز مشخص نیست کدام تیم شانس بیشتری برای جذب طارمی خواهد داشت.

میلاد محمدی دیگر بازیکن ایرانی شاغل در اروپا هم نمایش قابل قبولی داشته که شرایط را برای انتقال وی به تیم های بهتر فراهم کرده است. با این حال باشگاه «خنت» هنوز پیشنهاد جدی در مورد این بازیکن دریافت نکرده است.

سایت HLN بلژیک خبر علاقه دو باشگاه لیدز یونایتد و گلاسکو رنجرز به جذب میلاد محمدی بازیکن ایرانی تیم خنت را منعکس کرده اند و این احتمال را داده اند که این بازیکن به پیشنهاد آنها فکر کند.

البته براساس خبری که بر روی این سایت منتشر شده، با وجود مطرح شدن خبرهایی در مورد چنین پیشنهاداتی به میلاد محمدی، باشگاه خنت هنوز پیشنهاد جدی و رسمی در مورد این بازیکن دریافت نکرده اند.

سایت بلژیکی در گزارشی که پیرامون این بازیکن تیم ملی فوتبال ایران منتشر کرده آورده است که اگر محمدی قصد داشته باشد تیم خنت را ترک کند، مسئولان این باشگاه باید خیلی سریع به فکر پیدا کردن جانشینی برای وی باشند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.