در حالی که شایعه استعفای ساکت الهامی از هدایت تیم تراکتور مطرح شده است، اما به نظر می‌رسد این مربی در صورت عدم نتیجه‌گیری در بازی‌های پیش رو از سرمربیگری تیم تبریزی کنار گذاشته خواهد شد.

در حالی که شایعه استعفای ساکت الهامی از هدایت تیم تراکتور مطرح شده است، اما به نظر می‌رسد این مربی در صورت عدم نتیجه‌گیری در بازی‌های پیش رو از سرمربیگری تیم تبریزی کنار گذاشته خواهد شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امروز (چهارشنبه) شایعاتی پیرامون استعفای ساکت الهامی از سرمربیگری تیم تراکتور مطرح، اما بلافاصله از سوی مسئولان باشگاه تبریزی تکذیب شد.

الهامی که به دلیل بیماری یکی از اعضای خانواده‌اش طی روزهای گذشته در تهران حضور داشته است، به تازگی به تبریز بازگشته و بحث استعفای این مربی مطرح نیست، اما به دلیل نتایج ضعیف تراکتور در چند هفته گذشته و خطر از دست دادن سهمیه آسیایی، این امکان وجود دارد که در صورت عدم نتیجه‌گیری تیم تراکتور مقابل شاهین بوشهر در هفته بیست‌و‌هشتم، الهامی از کادر فنی تراکتور کنار گذاشته شود.

در همین زمینه حتی شنیده می‌شود مدیران باشگاه تراکتور قصد دارند هدایت این تیم را موقتاً به مسعود شجاعی بسپارند تا در هفته‌های پیش رو این بازیکن به همراهان دیگر اعضای کادر فنی مسئولیت هدایت تراکتوری‌ها را بر عهده داشته باشد. البته این اتفاقات همگی بستگی به نظر نهایی محمدرضا زنوزی دارد که پس از مدت‌ها دوری قرار است به زودی به تبریز بازگردد و درباره وضعیت آینده تیم تراکتور تصمیم‌گیری کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.