مربی تیم فوتبال پرسپولیس آخرین روزهایش را در این تیم سپری می‌کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس آخرین روزهایش را در این تیم سپری می‌کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قرارداد کریم باقری با فدراسیون فوتبال به زودی آماده می‌شود تا او با امضای آن رسماً به کادر فنی تیم ملی اضافه شود.‌ اگرچه باقری یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، اما مانعی برای جدایی وی وجود ندارد.

آنچه مشخص است خود کریم باقری تمایل دارد برای کسب تجارب جدید به کادر فنی تیم ملی اضافه شود و به نوعی به دوران پرافتخار خود در کادر فنی پرسپولیس پایان دهد.

رفتار این روزهای باقری در تمرینات پرسپولیس با بازیکنان این تیم به خوبی نشان‌دهنده آن است که او روزهای آخرش را در کنار آنها سپری می‌کند. هر چند هواداران پرسپولیس به شدت مخالف این جدایی هستند، چرا که اعتقاد دارند او نقش عمده‌ای در موفقیت‌های چند سال اخیر تیم‌شان داشته است.

همچنین کریم باقری در اقدامی قابل توجه بازیکنان و مربیان پرسپولیس را در صفحه اینستاگرامش آنفالو کرد تا خیلی‌ها این موضوع را به جدایی این مربی از جمع سرخپوشان و حضورش در تیم ملی ربط دهند.

واقعیت امر این است که باقری خودش قبل از این اتفاق اعضای تیم پرسپولیس را در جریان مسئله قرار داده و به آنها اعلام کرده بود که به خاطر کمپین تبلیغاتی‌اش مجبور است برای مدتی آنها را آنفالو کند.

با توجه به این موضوع اتفاق رخ داده هیچ ارتباطی به جدایی باقری از سرخپوشان ندارد و او به گفته خودش فقط به خاطر یک کمپین تبلیغاتی این کار را انجام داده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.