هافبک برزیلی تیم فوتبال رئال‌مادرید معتفد است غیبت هواداران منچسترسیتی به سود او و هم‌تیمی‌هایش در بازی برگشت دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

هافبک برزیلی تیم فوتبال رئال‌مادرید معتفد است غیبت هواداران منچسترسیتی به سود او و هم‌تیمی‌هایش در بازی برگشت دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال‌مادرید در حالی جمعه شب در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت که کاسمیرو، هافبک برزیلی کهکشانی‌ها معتقد است نبود هواداران من‌سیتی به سود رئال‌مادرید خواهد بود. شاگردان زین‌الدین زیدان در بازی رفت با نتیجه ۲ بر یک مغلوب مردان پپ گواردیولا شده‌اند.

کاسمیرو در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «Esporte Interactivo» برزیل، درباره تقابل با منچسترسیتی گفت: بدون هواداران این بازی متفاوتی است. بازی خوب و دشواری برای هر دو تیم خواهد شد، اما ما رئال‌مادرید هستیم و می‌دانیم که شانس صعود به مرحله بعد را داریم. منچسترسیتی هوادارانش را در این دیدار ندارد و این شاید کمی به سود ما باشد.

وی افزود: با این حال بازیکنان و مربی منچسترسیتی همان‌هایی هستند که در بازی رفت مقابل ما قرار گرفتند و ما می‌دانیم که سطح دشواری این بازی هم فرقی نکرده چون منچسترسیتی تیم فوق‌العاده‌ای است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.