سرنوشت برادران دو قلوی تیم ملی فوتبال ایران برای فصل آینده ممکن است تغییر کند. مهرداد محمدی از باشگاه سن‌اتین فرانسه پیشنهاد دارد و میلاد هم در حال رایزنی برای پیوستن به تیم لیدزیونایتد است.

به گزارش خبرنگار مهر، میلاد و مهرداد محمدی دو بازیکن فوتبال ایران هستند که فصل گذشته در لیگ های اروپایی کار خود را دنبال کردند. میلاد محمدی از تیم اخمت گروژنی روسیه به تیم خنت بلژیک رفت و عملکرد قابل قبولی در این تیم داشت.

مهرداد محمدی هم از تیم سپاهان ایران راهی تیم آوس پرتغال شد و هرچند این تیم از لیگ برتر پرتغال سقوط کرد اما عملکرد محمدی در این تیم و آمار قابل توجه گلهایش باعث شده تا دغدغه ای برای انتخاب تیم بعدی خود نداشته باشد.

در روزهای گذشته رسانه های انگلیس خبر دادند باشگاه لیدز یونایتد با هدایت «مارچلو بیلسا» که به تازگی به لیگ برتر انگلیس صعود کرده است، خواهان به خدمت گرفتن میلاد محمدی است.

مهرداد محمدی که با پایان لیگ پرتغال به ایران بازگشته است، درباره وضعیت برادر دو قلوی خود، گفت: خدا را شکر باشگاه لیدز به میلاد پیشنهاد داده است و این پیشنهاد خیلی جدی است. میلاد دارد با باشگاه خنت صحبت می کند. ان شاءالله که میلاد را بدهند برود.

وی افزود: لیدز پول خوبی هم می دهد و خیلی خوب می شود اگر میلاد به این تیم برود. ان شاءالله که خنت به میلاد رضایتنامه بدهد.

مهرداد محمدی درباره وضعیت خودش هم گفت: من پول خوبی در تیم آوس گرفتم. در این تیم خوب کار کردم و باوجود اینکه آوس سقوط کرد، پیشنهاد هایی دارم.

این بازیکن فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من جزو گزینه های نهایی تیم سن اتین فرانسه هستم. این تیم هواداران خیلی خوبی دارد و وقتی شنیدم که سن اتین مرا می خواهد، در یوتیوب فیلم های این تیم و تماشاگرانش را تماشا کردم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.