سایت رسمی AFC نوشت که شاگردان فرهاد مجیدی با شکست سپاهان، گامی حیاتی برای نایب‌قهرمانی لیگ برتر فوتبال برداشت.

سایت رسمی AFC نوشت که شاگردان فرهاد مجیدی با شکست سپاهان، گامی حیاتی برای نایب‌قهرمانی لیگ برتر فوتبال برداشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی با تیتر «استقلالِ ۱۰ نفره بُردی کلیدی به دست آورد»، به بررسی نتایج مهم دیدارهای هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال پرداخت.

AFC نوشت: پرسپولیس پیشتر قهرمانی خود را جشن گرفت، اما رقیب همشهری آنها یعنی استقلال پس از شکست ۲ بر یک سپاهان، گام بسیار مهمی برای به پایان رساندن فصل در جایگاه دوم جدول برداشت.

پس از اخراج آرش رضاوند در دقیقه ۴۴، تیم فرهاد مجیدی بیش از نیمی از مسابقه را با یک بازیکن کمتر سپری کرد اما پنالتی شیخ دیاباته و گل به‌خودی علی مصلح، سه امتیاز بسیار باارزش را برای استقلال تضمین کرد.

استقلال تنها تیم نیمه بالایی جدول بود که این هفته پیروز شد. تراکتور پس از تساوی بدون گل مقابل پیکان به رتبه سوم جدول رسید و شکست سپاهان نیز این تیم را به رده چهارم رساند.

در آن سوی جدول، تیم انتهای جدولی شاهین بوشهر با برتری ۲ بر صفر مقابل تیم رده چهاردهمی پارس جنوبی که بسیار به آن نیاز داشت، امید خود را برای بقا در لیگ برتر زنده نگه داشت. این نتیجه، فاصله دو تیم را در فاصله سه هفته تا پایان رقابت‌ها به چهار امتیاز رساند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.