سرمربی تیم فوتبال خوشه‌طلایی ساوه تأکید کرد که بازیکنان این تیم شایستگی صعود به لیگ برتر را دارند.

سرمربی تیم فوتبال خوشه‌طلایی ساوه تأکید کرد که بازیکنان این تیم شایستگی صعود به لیگ برتر را دارند. محسن عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد پیروزی پرگل تیمش برابر سپیدرود رشت گفت: ما با توجه به شرایط حساسی که در جدول داریم، نیاز به گرفتن سه امتیاز این مسابقه داشتیم که خوشبختانه به هدف‌مان رسیدیم. این برد برای ما شیرین بود، ولی نباید فراموش کرد که دو تیم مس کرمان و آلومینیوم اراک که رقیبان اصلی ما هستند در این هفته به برد رسیدند و رقابت همچنان ادامه دارد.

وی درباره اینکه آیا خوشه طلایی می‌تواند از تقابل مس و آلومینیوم در هفته آینده استفاده کند، تصریح کرد: فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان گفت که چه اتفاقاتی در آن بازی رخ خواهد داد. ما باید روی بازی خودمان تمرکز کنیم و بازی با استقلال خوزستان یکی از مهمترین بازی‌های این فصل برای ماست. ما منتظر اتفاقات خوب هستیم، ولی مسئله مهم این است که ابتدا استقلال خوزستان و سپس هوادار را شکست بدهیم و منتظر امتیاز از دست دادن دو رقیب خودمان باشیم.

عاشوری درباره احتمال لیگ برتری شدن تیمش تصریح کرد:‌ ما بازیکنان شایسته‌ای داریم که لیاقت و شایستگی رسیدن به لیگ برتر را دارند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. خوشه طلایی در این فصل در چند بازی امتیازهای مهمی از دست داد و البته بدشانس هم بودیم. در چند مقطع با مصدومیت بازیکنان مواجه شدیم و در ابتدای فصل هم که بازی‌های خانگی‌مان در ساوه برگزار نمی‌شد. به‌هرحال لیگ به دو بازی آخر رسیده است و امیدوارم اتفاقات خوبی برای تیم ما رقم بخورد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.