مهاجم تیم فوتبال شهر خودروی مشهد تأکید کرد تیمش توانایی برتری مقابل استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر را دارد.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودروی مشهد تأکید کرد تیمش توانایی برتری مقابل استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر را دارد. محمد قاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزار تسنیم درباره تساوی یک - یک تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت:‌ بازی در آبادان آن هم با گرمای بسیار زیادی که در آنجا وجود داشت، بسیار سخت بود. ما بازی خوبی انجام دادیم و چند فرصت خوب هم داشتیم که در نهایت در دقیقه ۸۰ گل زدیم. ما می‌توانستیم این گل را حفظ کنیم، ولی متأسفانه از روی نقطه پنالتی گل خوردیم و بازی مساوی شد.

وی که در این بازی تک گل تیمش را به ثمر رساند درباره موقعیت و عملکرد خودش در شهر خودرو تأکید کرد:‌ خوشحالم که با زحمت بچه‌ها گل زدم، ولی مهم سه امتیاز بود که در دقایق آخر از دست دادیم. من بعد از حضور در شهر خودرو تلاش کردم تا به شرایط خوبی برسم، حتی به صورت انفرادی هم تمرین می‌کردم. امیدوارم تا پایان فصل عملکرد خوبی در این تیم داشته باشم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو درباره اینکه آیا این تیم موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: برای رسیدن به این مهم سه بازی سخت و سرنوشت‌ساز در پیش داریم. بای در این بازی‌ها حداکثر امتیاز را کسب کنیم تا به سهمیه لیگ قهرمانان برسیم. ما با تیم دوم جدول سه امتیاز فاصله داریم و دو بازی مستقیم هم با سپاهان و استقلال خواهیم داشت که نتایج آنها بسیار مهم است.

قاضی در مورد دیدار تیمش برابر استقلال تهران که روز پنجشنبه در مشهد برگزار خواهد شد، تصریح کرد:‌ استقلال تیم خوبی است و در این هفته‌ها با نتایجی که گرفته است، در وضعیت خوبی قرار دارد. قطعاً بازی آسانی در پیش نداریم، ولی تلاش می‌کنیم تا در زمین خودمان سه امتیاز را بگیریم. من معتقدم که تیم ما پتانسیل شکست دادن استقلال را دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )