باشگاه‌ سپاهان بیانیه‌ای را در مورد حاشیه‌های ایجاد شده بعد از بازی این تیم برابر استقلال صادر کرد.

باشگاه‌ سپاهان بیانیه‌ای را در مورد حاشیه‌های ایجاد شده بعد از بازی این تیم برابر استقلال صادر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه سپاهان اصفهان بیانیه‌ای را در واکنش به اظهارنظرها درباره رفتار امیدنورافکن در جریان بازی مقابل استقلال منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: «دوست نداشتیم و نداریم در مورد دیدار و نتیجه‌ای که شخص سوم و خارج از دو تیم در نتیجه آن تأثیرگذار بوده است، صحبت کنیم، ولی به بازیکنان در باشگاه استقلال و همچنین پیشکسوتان عزیز این باشگاه پیشنهاد می‌کنیم که در مورد بازیکن تیم سپاهان به خصوص امیدنورافکن صحبت نکنند که نه حرفه‌ای است و نه اخلاقی. به طور قطع صحبت کردن در مورد اصل اتفاقی که افتاد و حرف‌هایی که از طرف بعضی از بازیکنان و کادر حریف در جریان اتفاقات نیمه اول و بین دو نیمه در راهروی خروجی خطاب به نورافکن و کادر داوری زده شده است، واقعیت‌ها را آشکار می‌کند و به ضرر این عزیزان خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم از هدیه داور لذت ببرند.

لیگ و جام حذفی ادامه دارد و ترجیح می‌دهیم روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم و البته که اگر قرار باشد با رفتارهای مشابه دوستان نسبت به داور و فیرپلی مواجه شویم، راه دیگری انتخاب کنیم».

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )