سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: خیلی خوشحالم که در این شرایط خاص جامعه توانستیم یک لبخند را به مردم هدیه بدهیم و امیدوارم قدر این اتفاق بزرگ را بدانیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: خیلی خوشحالم که در این شرایط خاص جامعه توانستیم یک لبخند را به مردم هدیه بدهیم و امیدوارم قدر این اتفاق بزرگ را بدانیم. محمد ربیعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی یک بر صفر تیم مس رفسنجان مقابل فجرسپاسی و قرار گرفتن تیمش در یکقدمی صعود به لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی برای ما بود و جا دارد به مهابادی و تیم پرتلاشش خسته نباشید بگویم. بچه‌های ما در این مدت خیلی زحمت کشیدند و طبیعی است تیم صدرنشین بیشتر از تیم‌های دیگر تحت فشار باشد، ولی ما سعی کردیم این موارد را کنترل کنیم.

وی افزود: برنامه‌ریزی خود من این بود که در شش بازی بعد از کرونا، ۱۱ امتیاز بگیریم که توانستیم به ۱۰ امتیاز از آن برسیم. به‌هرحال به کادر فنی، بازیکنان و تمام عوامل تیم خسته نباشید می‌گویم. به تیم فجر هم که فوتبالی پاک را ارائه کرد، خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی تیم مس رفسنجان در ادامه با اشاره به اینکه صعود تیمش به لیگ برتر هنوز روی کاغذ قطعی نشده است، گفت: صعودمان قطعی نیست اما باید اتفاق غیرطبیعی رخ بدهد تا این اتفاق نیفتد. در هر صورت ما با همان تمرکز قبل دو بازی آینده را پشت سر می‌گذاریم تا این فصل بسیار سخت را تمام کنیم.

«بازگشت تیم مس رفسنجان به لیگ برتر قطعاً خاطره بسیار خوبی را برای مردم رفسنجان رقم خواهد زد.»، ربیعی در واکنش به طرح این موضوع خاطر نشان کرد: دوست دارم بعد از قطعی شدن صعودمان در این مورد صحبت کنم، ولی مردم رفسنجان به واسطه سال‌ها تلاش در ابعاد مختلف جامعه، بسیار مردم محجوبی هستند. فکر می‌کنم وظیفه اجتماعی خطیری توسط شرکت سهامی مس انجام شد و با صعود تیم ما به لیگ برتر دل هزاران عاشق شاد شد و خیلی خوشحالم که در این شرایط خاص جامعه توانستیم یک لبخند را به مردم هدیه بدهیم. امیدوارم قدر این اتفاق بزرگ را بدانیم.

وی در مورد اینکه بسیاری از تیم‌ها پس از صعود به لیگ برتر نمی‌توانند شرایط خوبی را در سطح اول فوتبال کشور داشته باشند و چه برنامه‌ریزی برای فصل آینده انجام شده است، گفت: این موضوع بسیار مهمی است، ولی الان وقت مناسبی برای این حرف نیست. ما دو بازی دیگر داریم و بعد از پایان لیگ در این مورد حرف خواهم زد، ولی صحبت‌های کاملی در مورد حمایت‌های باشگاه را با مسئولان انجام داده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره بحث تمدید قراردادش با این باشگاه نیز توضیح داد: در اوایل دی ماه مذاکره من با باشگاه شروع کرد و در اسفند ماه هم قراردادم را تمدید کردم، ولی در انتهای فصل دوباره با باشگاه صحبت می‌کنم تا شرایطی که مدنظر دارم در باشگاه جاری شود. باید به این موضوع منطقی نگاه کرد تا ان‌شاءالله مشکلی برای ادامه همکاری وجود نداشته باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.