بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد شاگردان یحیی گل‌محمدی برای رسیدن به هفتادمین امتیاز خود در نوزدهمین دوره لیگ برتر کار سختی نخواهند داشت.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد شاگردان یحیی گل‌محمدی برای رسیدن به هفتادمین امتیاز خود در نوزدهمین دوره لیگ برتر کار سختی نخواهند داشت. بهنام طاهر‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال ایران, اظهار داشت: با توجه به اینکه قهرمانی پرسپولیس از هفته قبل مسجل شده بود, شرایط این بازی خیلی فرق می‌کرد,‌ از این جهت که پرسپولیسی‌ها انگیزه لازم برای کسب سه امتیاز را نداشتند. به‌هرحال مسابقات جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا و البته فصل بعد لیگ برتر در راه است و امکان دارد برای بازیکنان مصدومیت به وجود بیاید, برای همین طبیعی است که با وجود مسجل شدن قهرمانی, بازیکنان دیگر خیلی خود را به آب و آتش نزنند.

وی خاطر نشان کرد: گل زود هنگام نساجی باعث شد به پرسپولیس شوک وارد شود، ولی بعد از این گل بازی تعادل داشت و بیشتر در وسط زمین دنبال شد. در کل بازی چنگی به دل نمی‌زد. در آن سوی میدان هم نساجی در وسط جدول قرار داشت, وضعیتی که نه خطری برای سقوط احساس می‌کند و نه راهی برای صعود به بالای جدول دارد. با این شرایط ما شاهد یک بازی خنثی بودیم. البته پرسپولیس و گل‌محمدی می‌توانند تنها انگیزه‌شان ثبت رکورد جدید از حیث کسب امتیاز باشد تا دست‌نیافتنی شوند، ولی با این حال فکر می‌کنم در این بازی خود گل‌‌محمدی نیز راضی به تساوی بود.

این پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه «کسب تساوی در این شرایط و در خانه تیم خوب نساجی, نتیجه قابل قبولی برای پرسپولیس به حساب می‌آید.»، یادآور شد: پرسپولیس در سه بازی آینده‌اش باید مقابل ذوب‌آهن, گل‌گهر و سایپا بازی کند که من فکر می‌کنم می‌تواند به راحتی ۹ امتیاز را کسب کند و جمع امتیازاتش را به بالای ۷۰ امتیاز برساند, مخصوصاً اینکه پرسپولیس در دو بازی داخل خانه مقابل ذوب‌آهن و سایپا کار چندان سختی ندارد.

طاهر‌زاده با اشاره به وضعیت علیرضا حقیقی در نساجی, گفت: حقیقی جزو خانواده پرسپولیس است و با تیم ملی در جام ملت‌ها و جام جهانی بازی کرده است. او در جام‌های معتبری با پرسپولیس و تیم ملی حضور داشته و حتی در تیم‌های اروپایی بازی کرده است. او زمانی به ایران بازگشت که پرسپولیس بیرانوند را داشت و مجبور شد در شهرستان بازی کند، ولی می‌تواند سال آینده دوباره به پرسپولیس برگردد و شرایط بهتری پیدا کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.