سرمربی سابق تیم فوتبال لایپزیگ برای به دست آوردن فرصت جدید مربیگری قرارداد خود را با این باشگاه آلمانی فسخ کرده است.

سرمربی سابق تیم فوتبال لایپزیگ برای به دست آوردن فرصت جدید مربیگری قرارداد خود را با این باشگاه آلمانی فسخ کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا مدعی شده است که رالف رانگنیک سرمربی آلمانی که تا دو هفته پیش گزینه اصلی هدایت میلان در فصل آینده بود، قراردادش با باشگاه لایپزیگ را طی توافقی دوجانبه فسخ کرده است تا بتواند به عنوان سرمربی به یک تیم دیگر ملحق شود.

سرمربی پیشین تیم‌های شالکه و لایپزیگ در نقش مدیر فوتبال به تیم لایپزیگ خدمت می‌کرد و یک سال دیگر هم با این تیم قرارداد داشت اما او ترجیح داده قراردادش را فسخ کند و به تیمی دیگر ملحق شود تا اینکه یک سال دیگر از عمرش را پشت میز مدیریت سپری نکند.

باشگاه میلان از ابتدای سال ۲۰۲۰ خواهان استخدام رانگنیک بود و گزارش شد که باشگاه لایپزیگ برای فسخ قرارداد این مرد آلمانی ۸ میلیون یورو غرامت خواسته بود. در نهایت با توجه به ثبت نتایج خوب در کارنامه تیم فوتبال میلان، قرارداد سرمربی فعلی این تیم استفانو پیولی تا سال ۲۰۲۲ تمدید شد و رانگنیک هم شانس مربیگری در سن‌سیرو را از دست داد.

با این حال رانگنیک نمی‌خواهد فرصت مربیگری در یک تیم دیگر را هم از دست بدهد و به همین دلیل قراردادش با لایپزیگ را فسخ کرده و امیدوار است که از یکی از تیم‌های لیگ برتر انگلیس پیشنهادی دریافت کند.

رانگنیک ۶۲ ساله تا سال ۲۰۱۹ هدایت لایپزیگ را برعهده داشت و پس از آن به فعالیت خود به عنوان مدیرورزشی این باشگاه ادامه داد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.