مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است حریف داور بازی تیم‌شان مقابل شهر خودرو نشدند و نتوانستند در این بازی به پیروزی برسند.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است حریف داور بازی تیم‌شان مقابل شهر خودرو نشدند و نتوانستند در این بازی به پیروزی برسند. امید شریفی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره بازی تیمش برابر شهر خودرو اظهار داشت: بازیکنان ما بازی خوبی انجام دادند و حریف هم تیم خوبی بود که برای کسب امتیاز به آبادان آمده بود. ما در این بازی می‌خواستیم از امتیاز میزبانی‌مان استفاده و سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم، ولی هر چقدر تلاش کردیم حریف داور نشدیم و نتوانستیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: تمام اعضای تیم بدون هیچ امکاناتی و در گرمای ۵۰ درجه آبادان تمرین و تلاش می‌کنند تا دل هواداران را شاد کنند، اما در یک بازی در شهر خودمان حق تیم‌مان را می‌خورند. الان چه کسی پاسخگوی طرفداران صنعت نفت خواهد بود؟ هوادارانی که دلخوشی جز فوتبال ندارند.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: داوران به هیچ وجه به فکر سلامتی مربیان و اعضای تیم‌ها نیستند. بهنام سراج سرمربی تیم ما پس از بازی به دلیل فشار عصبی که به او وارد شد، در بخش CCU بستری شد. ما در این شرایط سخت کار می‌کنیم تا بتوانیم با کسب نتایج خوب دل هواداران را در این روزهای دشوار شاد کنیم، اما داوران با اشتباهات‌شان اجازه چنین کاری به ما نمی‌دهند و به راحتی حق‌مان ضایع می‌شود. شرایطی به وجود آوردند که از این به بعد به جای تلاش و تمرین باید برویم با داوران صحبت کنیم و هماهنگ شویم تا بتوانیم موفق شویم!

شریفی‌نسب با بیان اینکه داور و کمکش گل صد درصدی و پنالتی ما را ندیدند، گفت: وقتی رضا جبیره در موقعیتی تک به تک با رحمتی ضربه به توپ زد، توپ ۴۰ سانتیمتر داخل دروازه رفت و بعد از آن مدافع شهر خودرو توپ را برگشت داد، ولی متأسفانه داور گل ما را ندید. در صحنه‌ای دیگر باز هم مهاجم ما در محوطه جریمه در موقعیتی خطرناک بود که مدافع شهر خودرو با دست و بدن اجازه حرکت به بازیکن ما نداد. در صحنه‌ای دیگر بازیکن حریف میلاد جهانی را در محوطه جریمه با خطا متوقف کرد، ولی متأسفانه داور هیچ‌کدام از این صحنه‌ها را ندید و دو پنالتی صد درصد را برای ما نگرفت.

این خبر حدود ۱۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.