مدیر باشگاه معیذر قطر معتقد است مهرداد پولادی می‌تواند نیروی مضاعفی به این تیم تزریق کند و یکی از عوامل موفقیت معیذر در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال قطر باشد.

مدیر باشگاه معیذر قطر معتقد است مهرداد پولادی می‌تواند نیروی مضاعفی به این تیم تزریق کند و یکی از عوامل موفقیت معیذر در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال قطر باشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، چهار هفته از رقابت‌های لیگ دسته دوم قطر باقی مانده، در حالی که معیذر با ۲۳ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به المرخیه در مکان سوم جدول حضور دارد و می‌تواند به صعود امیدوار باشد.

«احمد علی» مدیر باشگاه معیذر در این خصوص گفت: ما طبق برنامه‌های کادر فنی پیش رفتیم و آماده آغاز مسابقات هستیم. می‌خواهیم شانس خودمان را برای صعود حفظ کنیم و بازی‌های سرنوشت‌سازی در پیش داریم. تیم را با جذب مهرداد پولادی، بازیکن سابق الخریطیات و الشحانیه تکمیل کردیم که جانشین اولیویرای برزیلی شده است.

وی ادامه داد: مهرداد قدرت مضاعفی به تیم ما می‌دهد، به ویژه در این شرایط خاص؛ چرا که توانایی بازی در چند پست را دارد و امیدواریم بتوانیم از او به خوبی استفاده کنیم و در اولین بازی برابر مسیمیر موفق ظاهر شویم.

این خبر حدود ۱۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.