سرمربی تیم‌گل گهر گفت: در ۶ بازی آینده شرایط طوری است که به لطف خدا می‌توانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم بازی فردا مهم است اما از تیمم خواستم با آرامش بازی کند.

سرمربی تیم‌گل گهر گفت: در ۶ بازی آینده شرایط طوری است که به لطف خدا می‌توانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم بازی فردا مهم است اما از تیمم خواستم با آرامش بازی کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از سیرجان، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در نشست خبری پیش از بازی با شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: به هر حال ما یک هفته پر تنشی داشتیم بعد بازی با پیکان بعد این بازی برای اینکه دست باشگاه برای هر تصمیمی باز باشد اعلام کردم‌ کنار می روم اما به این معنی نبود در کار کم آوردم و به بازیکنانم باور ندارم.

وی با اشاره به اینکه به این تیم و کارم باور دارم افزود: الان که دیدم هیئت مدیره با استعفا بنده موافقت نکرده انگیزه‌هایم برای کار چندین برابر شده است.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر با تاکید بر اهمییت ۶ بازی آینده تیم فوتبال گل‌گهر تصریح کرد: در این ۶ بازی شرایط طوری است که به لطف خدا می توانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم بازی فردا مهم است اما از تیمم خواستم با آرامش بازی کنند ما در برابر پیکان علی‌رغم اینکه یک بازی برتری داشتیم بچه‌ها بیش از حد نگران تحولات بازی بودند آرامش نداشتند وقتی گل خوردیم این نگرانی‌ها بیشتر شد و دیدید که چه موقعیت‌هایی را از دست دادیم .

جلالی در پاسخ به این سوال که امید به آینده چیست؟ آیا گل گهر در لیگ برتر می ماند با خیر گفت: ما قطعاً با تمام وجودمان به کاری که می‌کنیم باور داریم اعتماد و اعتقاد داریم به تیم‌مان و به لطف و امید خدا در لیگ می‌مانیم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در خصوص دلیل اضافه شدن آقای قربانی و سرآسیایی به کادر فنی تیم عنوان کرد: وقتی هیئت مدیره با استعفا من مخالفت کرد صحبت‌هایی داشتیم و من لازم دونستم این بخش فنی تیم را باید ترمیم کنیم.

این خبر حدود ۲۰ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.