سرمربی تیم تراکتور گفت: هر تیمی که فردا تمرکز لازم را داشته و بتواند از موقعیت‌هایش به نحو احسن استفاده کند، پیروز میدان خواهد بود.

سرمربی تیم تراکتور گفت: هر تیمی که فردا تمرکز لازم را داشته و بتواند از موقعیت‌هایش به نحو احسن استفاده کند، پیروز میدان خواهد بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های فوتبال تراکتور و سپاهان در چارچوب دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۲۰:۱۵ فردا (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم می‌روند.

ساکت الهامی، سرمربی تیم تراکتور پیش از بازی مقابل سپاهان در خصوص این دیدار اظهار داشت: دیدار ما با سپاهان یک بازی دشوار برای هر دو تیم خواهد بود. تراکتور و سپاهان در حساس‌ترین شرایط ممکن به هم خورده‌اند. شرایط دو تیم به گونه‌ای است که سه امتیاز بازی فردا برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: سپاهان تیمی است که از نظر شخصیتی قابل احترام بوده و به خصوص با وجود آقای قلعه‌نویی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد. ما هم خدا را شکر شرایط خوبی داریم و بچه‌ها آماده بازی هستند.

سرمربی تراکتور در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی فردا با سپاهان اظهار داشت: فکر می‌کنم هر تیمی که فردا تمرکز لازم را داشته و بتواند از موقعیت‌هایش به نحو احسن استفاده کند، پیروز میدان خواهد بود.

الهامی با اشاره به برگزاری این بازی در غیاب هواداران تیمش خاطرنشان کرد: مهم‌ترین دغدغه ما نبود تماشاگران‌مان است. از زمانی که کرونا شیوع پیدا کرده، بیش‌ترین ضرر را تیم ما متحمل شده است چرا که پرشورها و هواداران عزیز را در کنارمان نداریم اما می‌دانیم که در بازی فردا دعا و دل‌هایشان همراه ما خواهد بود.

وی در پایان گفت: سعی‌مان بر این است که فردا در وهله اول بازی خوبی ارائه کرده و سپس با سه امتیاز از زمین خارج شویم تا بتوانیم در ادامه مسیر کار راحت‌تری داشته باشیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.